Mouscron – Standard 1:1 (kon.) | Lokeren – Mechelen 2:0 (kon.) | Waasland-Beveren – Waregem 2:1 (kon.)
Genk – Westerlo 2:1 (kon.)
Royal Excel Mouscron
1:1 (1:1)
Standard Lutych
Sobota 15.08.2015, 18:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická Jupiler Pro League • 4. kolo

To je dnes ode mne vše. U dalších zápasů zase někdy na shledanou. Hezký zbytek večera! (20:00:13)

Je tu konec. Oba celky si z dnešního zápasu odnášejí spravedlivý bod. K vidění byla vyrovnaná podívaná a nutno říct, že remízu si dnešní zápas zřejmě zaslouží. O jediné dvě branky se dnes hráči postarali v prvním poločase. Na straně hostů to byl Anthony Knockaert a za domácí Thibault Peyre.

90+2

90+2
    Mouscron šel do rychlého brejku, Standard však výborně podržel gólman Thuram!

90+1
    Legear se po Mezagueho chybě ocitl před sám před Marcianem, balón ale poslal mimo 3 tyče.

90
    Domácí zakládají brejk, ale opět se míče zbavují nepřesnou přihrávkou.

90
    Je před námi poslední minuta základní hrací doby. Dočkáme se ještě rozdílové branky?

89
    Mouscron opět zahustil obrané řady a hosty prakticky nepustil do akce.

88
    Thuram předvedl opět velmi dobré čtení hry, rozjet rychlý brejk se mu ale nepodařilo.

87
    Domácí jsou v útočné akci zastaveni kvůli ofsajdu.

86
    I francouzský brankář Thuram působí velmi jistě a míč ze vzduchu pevně svírá ve svých rukavicích.

85
    Legearův centr před bránu si Marciano stáhl bez problémů ze vzduchu.

84
    Knockaert se výborně prohnal po levé straně hřiště až do zakončení, z velkého úhlu nakonec přestřelil.

83
    Střídání v týmu Royal Mouscron-Péruwelz: ze hřiště odchází Boumediene, přichází Aksentijević.

81
    Ani jeden z týmů nechce již zbytečně příliš riskovat.

80
    Balón se přelévá v oblasti půlící čáry.

78
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Andrade, přichází Legear.

77
    Santini se ocitl sám ve veliké šanci, Marciano ale dokázal jeho pokus z blízkosti vytěsnit.