Oostende – Anderlecht 3:1 (kon.) | Gent – Sint-Truiden 1:0 (kon.) | Leuven – Charleroi 2:0 (kon.)
KV Oostende
3:1 (1:0)
RSC Anderlecht
Neděle 16.08.2015, 14:30Belgická Jupiler Pro League • 4. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek nedělního odpoledne. U sledování dalších online přenosů na počtenou! (16:54:21)

Statistiky zápasu
    Držení míče – 48% : 52%
    Střely celkem – 9:7
    Střely na branku – 4:4
    Žluté karty – 1:2

Dnešní utkání je u konce. Domácí Oostende vítězí 3:1 a připisuje si další 3 body do tabulky nejvyšší belgické fotbalové soutěže. Nejrpve však přišel nešťastný moment pro domácí, když si v 48. minutě srazil Milič centr do vlastní sítě, a vyrovnal tak na 1:1. Vedení domácím vrátil v 65. minutě Gohi Bi, který se trefil hlavou přesně k tyči. Vítězství domácích pečetil v 89. minutě z penalty Musona, který tak potrestal nedovolený zákrok Mbodjiho v pokutovém území. Domácí odskakují dnešnímu soupeři na rozdíl tří bod a stále vládnou ligové tabulce.

90+2

90+2
    Z něj hosté z Bruselu zahrozit nedokázali, domácí míří za vítězstvím.

90+1
    Gilletův centr odvrací domácí obrana na rohový kop.

90
    Budou se nastavovat 2 minuty!
    89. Knowledge MUSONA - 3:1

89
    Oostende právě vstřelilo branku!
    K penaltě se postavil KNOWLEDGE MUSONA, který ji bezpečně proměnil a poslal domácí do dvoubrankového vedení – 3:1!

88
    Mbodji fauloval ve vápně a za svůj zákrok dostává mimo jiné také žlutou kartu!

87
    Penalta pro domácí celek!

85
    Dobrou střelu vyslal Gillet z dálky, avšak branku trefit nedokázal.

83
    Hosté se v posledních minutách snaží o vyrovnání, ovšem domácí obrana funguje na výbornou.

82
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Berrier, kterého nahrazuje Antunes.

81
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Ezekiel, kterého nahrazuje Leya.

80
    Gilletův centr na zadní tyč byl hodně nepřesný. Navíc se útočným faulem provinil střídající Leya.

78
    Střídání připravují také hosté..

77
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Vandendriessche, kterého nahrazuje Jali.

76
    Domácí Capon u rohového praporku špatně zpracoval míč, autové vhazování pro hosty.