Žižkov – Převýšov 1:0 (kon.) | Jirny – Most 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Kolín 1:3 (kon.)
Štěchovice – Králův Dvůr 0:2 (kon.) | Union 2013 – Tachov 3:2 (kon.) | Čáslav – Benešov 3:1 (kon.)

89
    Do hry je poslán ještě Martin Hurka, který na trávníku vystřídá Vukadinoviče.

85
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Labík T., přichází Labík J..

85
    Diopa střídá na poslední minuty Janecký.

78
    Poprvé střídají hráči Žižkova, do hry jde Konyeha, který nahrazuje Tomáše Dočekala.

77
    Vzápětí přichází další žlutá karta na straně východočeského Převýšova. Od sudího jí vyfasoval Tomáš Labík.

63
    Navíc jim to hráči Převýšova sami usnadňují! Za faul dostává červenou kartu Jakub Jarkovský a hosté utkání dohrají v deseti!

63
    Na nepříznivý stav chce odpovědět kouč hostí výměnou, stahuje ze hry Kopáče, kterého nahradí Jan Dvořák.

60
    První dnešní střídání je tu. Jana Shejbala nahradí Radek Dočekal.

60
    Stále se nám průběh střetnutí nemění, Viktoria diktuje tempo hry a chce dovést utkání v poklidu k vítězství.

51
    Znovu jsou mnohem aktivnější hráči Žižkova, kteří se snaží definitivně srazit soupeře do kolen. Zatím marně.

48
    Rázem se Převýšov dočkal prvního rohového kopu dnešního zápasu, nic zajímavého z něj však nevytěžil.

47
    Jak jsme poločas skončili, tak i začínáme. Domácí tým na svém kontě uvítal další žlutou kartu, jmenovitě Vojtěch Šandera.

46

Sudí nakonec nenastavil první poločas ani o jednu minutu a poslal hráče do kabin. Spokojenější mohou být prozatím domácí, kteří díky silnému tlaku dokázali skórovat a až na drobné výjimky mají střetnutí zatím pod kontrolou. Uvidíme, jak se duel vyvine ve druhém poločase.

45

44
    Na žluté karty je v tuto chvíli srovnáno. Potrestaným je žižkovský Miroslav Mareš.

43
    Také Viktoria musí s blížícím se koncem první půle seřídit mířidla, prudká rána zpoza pokutového území se mezi tři tyče vejít nedokázala.

41
    Převýšovští zakončili další svojí akci střelou mimo branku, gólman Brauneis bude v klidu rozehrávat od vlastní svatyně.