Jihlava – Slavia 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 5:0 (kon.) | Plzeň – Teplice 2:2 (kon.)
Bohemians 1905 – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Liberec – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:4 (1:3)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 16.08.2015, 11:00 • Stadion Čechie Uhříněves • Juniorská liga • 4. kolo

Z dnešního zápasu je to vše. Já děkuji za pozornost a přeji příjemné nedělní odpoledne. (12:55:03)

České Budějovice dnes možná trošku překvapivě vyhráli a navíc výrazným rozdílem. Rozhodl první poločas, kdy se hostům podařilo dát dva rychlé góly a dokonat tak obrat po brzké brance domácích. Ve druhém poločase se Budějovice spíše bránili a čekali na protiútoky a jeden z nich vyšel v 90 minutě, kdy dával čtvrtou branku Wermke.

90+1

90
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Čtvrtý gól a definitivní pojistku dává ROMAN WERMKE po individuální akci.

90
    Schick hlavičkoval! Ale těsně vedle.

89
    Další roh pro domácí a jedna z posledních šancí klokanů.

86
    Střídání domácích. Odešel Mikuš, přišel Bláha.

85
    Střídání Českých Budějovic. Odešel Pasecký, přišel Cesar Duran.

84
    Ve vápně došlo k útočnému faulu, takže se bude pouze odkopávat.

83
    Rohový kop pro Bohemians.

80
    Další střídání hostů. Odchází Hrachovec, přišel Marek Vít.

78
    Střídání Dynama. Odešel Křiváček, přišel Tušer.

75
    K velkému sprintu se odhodlal domácí Kučera ale brankář Coufal mu včas skočil pod nohy.

73
    Roman Artemuk teď trošku zaváhal a připravil se tak o dobrou příležitost ke střele.