Eindhoven – Groningen 2:0 (kon.) | Cambuur – Feyenoord 0:2 (kon.) | Utrecht – Heerenveen 1:1 (kon.)
Heracles – Nijmegen 3:0 (kon.)
FC Utrecht
1:1 (1:0)
SC Heerenveen
Neděle 16.08.2015, 14:30 • Stadion Galgenwaard (Utrecht) • Nizozemská Eredivisie • 2. kolo

Je dobojováno! Domácí mužstvo nedokázalo udržet svůj hubený náskok z úvodní půle a přibližně deset minut před koncem řádné hrací doby inkasovalo na konečných 1:1. Utrecht si i přesto připíše do tabulky alespoň bod, který je pro něj v novém soutěžním ročníku prvním bodovým ziskem. (16:24:38)

90+4

90+3
    Závěrečné vteřiny se odehrávají ve středu hřiště.

90+2
    Ve vzdušném souboji se nedovoleného zákroku dopustil Willem Janssen (FC Utrecht) a inkasoval za něj žlutou kartu.

90
    Hlavní arbitr nad rámec řádné hrací doby nastavil tři minuty.

89
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Luciano Slagveer, přichází Stefano Marzo.

87
    Po Klaiberově nadýchaném centru zakončoval hlavou v pokutovém území Haller, který míč poslal jen těsně nad břevno!

85
    U míče jsou fotbalisté hostujícího celku, kteří rozvážně kombinují na vlastní polovině.

84
    Po centru ze strany došlo v pokutovém území k hlavičkovému zakončení, které lapil Mulder.

83
    Domácí celek bude zahrávat standardní situaci.
    81. Luciano SLAGVEER - 1:1

81
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Hosté deset minut před koncem utkání vyrovnávají! Po centru z levé strany propadl míč k LUCIANU SLAGVEEROVI, jenž propálil brankáře střelou ke vzdálenější tyči.

80
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Bart Ramselaar, přichází Rico Strieder.

79
    Na půlící čáře došlo k nedovolenému zákroku, kterého se dopustil Bijker.

77
    I tentokrát však míč do zámezí vyboxoval Ruiter, hosté alespoň vybojovali autové vhazování.