Setúbal – Boavista 2:2 (kon.) | União Madeira – Marítimo 2:1 (kon.) | Moreirense – Arouca 0:2 (kon.)
Braga – Nacional 2:1 (kon.) | Benfica – Estoril 4:0 (kon.)
Vitória FC Setúbal
2:2 (2:0)
Boavista FC
Neděle 16.08.2015, 17:00 • Estádio do Bonfim, Setúbal (kapacita 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 1. kolo

90+5
    Konec zápasu. (18:54:12)

90+5
    Žlutou kartu dostává Dávila (Vitória FC Setúbal).

90+4
    Jenže obrana hostů odolala a míč letí mimo nebezpečí pokutového území.

90+4
    Tak možná poslední možnost pro domácí, jak si dnes zajistit výhru,. Rohový kop ve čtvrté nastavené minutě utkání.

90+3
    Přímý kop z hloubi pole, jenž následoval po "žlutém" zákroku Inkooma, pro domácí velice rychle končí po útočném faulu v šestnáctce soupeře.

90+2
    Žlutou kartu dostává Inkoom (Boavista FC).

90+2
    Dost pravděpodobně se nejednalo o nic vážného a Gideao vzápětí uvedl míč do hry. Přesně v tu chvíli sudí naznačil, že nastaví ještě čtyři minuty.

90+1
    Brankář hostů Gideao si při snaze o odkop pravděpodobně udělal něco s nohou a ještě než uvedl míč do hry, skácel se k zemi. Sudí však rychle naznačil, že čas v tuto chvíli zastavuje.

90
    Jenže ať už se jednalo o centr či střelu v jejich podání, bylo to provedení hodně nepřesné a skončilo vysoko nad brankou.

90
    Domácí hráči vybojovali v samém závěru utkání ještě jednu standardní situaci.

89
    Domácí akce po pravé straně je zastavena ještě v samém zárodku, jeden z hráčů v bílozeleném zahrál při zpracování míče rukou.

88
    Utkání se pomalu chýlí ke svému konci, a ač to tak ještě před deseti minutami nevypadalo, tedy v době, kdy domácí vedli o dvě branky a měli výhodu jednoho muže v poli, body se dnes asi s velkou pravděpodobností budou dělit.

87
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází André Claro, přichází Zequinha.

86
    Centr mířící na zadní tyč trefil hlavou Tengarrinha, jenže jeho pokus nebyl ani prudký a ani přesný.

85
    Domácí si faul nevykoledovali, hosté však ano. Jen pár metrů před šestnáctkou tak budou zahrávat další přímý volný kop.

84
    Suk si nabíhal na centr z levé strany do prostoru penalty a v souboji s Viniciusem upadl k zemi. Pokutový kop pro své mužstvo ale nevybojoval.

84
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází Ruca, přichází Dávila.

83
    Hosté se navíc i nadále tlačí vpřed a i proti přesile se snaží vybojovat vítěznou branku.
    81. LUISINHO - 2:2