Astana – APOEL 1:0 (kon.) | BATE – Partizan Bělehrad 1:0 (kon.) | Lazio – Leverkusen 1:0 (kon.)
Manchester Utd. – Club Brugge 3:1 (kon.) | Sporting – CSKA Moskva 2:1 (kon.)
S. S. Lazio
1:0 (0:0)
Bayer Leverkusen
Úterý 18.08.2015, 20:45 • Stadio Olimpico (Řím) • Liga mistrů (předkola) • Play-off

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera a u dalšího online přenosu na počtenou. (22:53:41)

Daleko zajímavější byla z pohledu diváka druhá polovina zápasu, která nabídla spoustu vyložených šancí na obou stranách. Keita, Mehmedi a ani Çalhanoğlu však se svými střelami neuspěli. A když už síť konečně rozvlnil Kießling, byl odmáván ofsajd. To nejdůležitější ale přišlo v 77. minutě, kdy individuální útočnou akci zakončenou přesnou střelou k ytči podnikl Keita a otevřel gólový účet zápasu. Na jeho trefu hosté nenašli odpověď a z Říma si odvážejí porážku.

V úvodním dějství se hrálo především ve středu hřiště a po obě pokutová území, přičemž šancí bylo poskrovnu. Za zmínku tak stojí jen Benderův pokus letící do tyče, na opačné straně pak tyč orazítkoval také Klose. Gól do šatny mohl v závěru první půle vstřelit Çalhanoğlu, který ale současně s vyběhnuvším gólmanem přeloboval také bránu.

Lazio využilo výhodu domácího prostředí a zvítězilo nejtěsnějším možným rozdílem, když jedinou branku utkání zaznamenal v 77. minutě Keita.

90+6

90+5
    Hilbert se ve středu hřiště opřel do zad Candrevy, míč pro italský celek.

90+4
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Stefan Kießling, přichází Robbie Kruse.

90+2
    Ofenzivní výpad domácích hráčů skončil střeleckým pokusem Felipe Andersona, jenž vyprodukoval přízemní ránu levou nohou, která však mířila jen do středu brány, kde se nacházel připravený Leno.

90+1
    Švédský arbitr se rozhodl nastavit pět minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Ke střele z hranice šestnáctky se odhodlal Keita, jeho pokus byl však zblokován.

89
    Střídání v týmu S. S. Lazio: vinou zranění dohrál Stefan de Vrij, přichází Santiago Gentiletti.

87
    Z hrací plochy musí být odvezen Stefan de Vrij, který zřejmě v některém z předchozích soubojů utrpěl zranění.

86
    Pomalu, ale jistě se blíží konec utkání, domácí drží hubený náskok.

84
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Julian Brandt.

83
    Biglia jen posunul míč Antoniu Candrevovi, který nastřelil dobře postavenou obrannou zeď.