Dinamo Minsk – Salzburg 2:0 (kon.) | Qäbälä – Panathinaikos 0:0 (kon.) | Astra Giurgiu – Alkmaar 3:2 (kon.)
Liberec – Hajduk Split 1:0 (kon.) | Zorja Luhansk – Legia 0:1 (kon.) | Ajax – Jablonec 1:0 (kon.)
Molde – Standard 2:0 (kon.) | PAOK – Brøndby 5:0 (kon.) | FK Krasnodar – Helsinki 5:1 (kon.)
Sparta – Thun 3:1 (kon.) | Milsami – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Young Boys – Karabach 0:1 (kon.)
Atromitos – Fenerbahce 0:1 (kon.) | FK Rabotnički – Kazaň 1:1 (kon.) | FCSB – Rosenborg 0:3 (kon.)
Žilina – Ath. Bilbao 3:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Belenenses 0:1 (kon.) | Odd – Dortmund 3:4 (kon.)
Bordeaux – Kajrat 1:0 (kon.) | Plzeň – Vojvodina 3:0 (kon.) | Lech Poznaň – Fehérvár 3:0 (kon.)
Southampton – Midtjylland 1:1 (kon.)
AFC Astra Giurgiu
3:2 (3:2)
AZ Alkmaar
Čtvrtek 20.08.2015, 18:00 • Stadionul Marin Anastasovici, Giurgiu • Evropská liga (předkola) • Play-off

90+5
    Z rohového kopu už hosté nic nevytěžili a utkání tak končí vítězstvím Astry 3:2. Všechny góly padly už v prvním poločase. Hosté vedli ve 13. minutě už 0:2, když se trefili Henriksen a Janssen, ovšem dvougólový náskok jim nestačil. Hráči Giurgiu totiž otočili skóre ještě do přestávky zásluhou Boldrina, Alibeca a Dandei. Výsledek 3:2 dává do odvety oběma týmům slušnou šanci na postup. (19:56:58)

90+5

90+4
    Centr van der Lindena byl sražen na roh.

90+4
    Găman poslal k zemi van Overeema. Hosté mají asi poslední šanci vyrovnat.

90+3
    Nápor hostí ukončil útočný faul Lewise. Domácí budou rozehrávat.

90+1
    Z pravé strany se řítil na bránu Pedro Queirós, ale poslal míč pouze do boční sítě!

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

89
    Pomalu se blíží závěr utkání, hosté drží míč.

87
    Střela Queiróse nenašla svůj cíl.

86
    Van der Linden zkusil zakroutit balón přímo mezi tyče, ovšem úmysl se mu nezdařil. Bude se jen kopat od domácí brány.

86
    Mührenova střela byla sražena a brankář Lung nedokázal míč zastavit před brankovou čarou. Alkmaar má k dispozici roh.

85
    Florea se s míčem řítil přímo proti bráně, zastavil ho však van der Linden.

84
    Střídání v týmu AFC Astra Giurgiu: ze hřiště odchází William Amorim, přichází Stan.

83
    Rozběhnutého Johanssona stačil zastavit Oroș. Hosté budou vhazovat.

82
    Găman zastavil hostující akci razantním odkopem na tribunu.

80
    Henriksen si hodil míč mezi dva domácí hráče, ale faul si nevykoledoval.

78
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Vincent Janssen, přichází Robert Mühren.

78
    Enache před bránou těsně nedoskočil na centrovaný míč. Vzápětí se nedokázal prosadit ke střele ani William Amorim.