Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Trenčín 4:2 (kon.)
K. Vary – Plzeň 2:3 (0:1 po s.n.) | Znojmo – Zlín 4:6 (kon.) | Havířov – Prostějov 5:4 (2:1 po s.n.)
Nový Jičín – SK Karviná 3:2 (kon.) | Přerov – Šumperk 8:3 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:4 (kon.)
SHK Hodonín – Piešťany 4:7 (kon.) | Břeclav – Trnava 3:1 (kon.) | Děčín – Bílina 8:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:7 (kon.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 4:3 (2:0 po s.n.)
Ústí n/L – Chabarovsk 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 7:3 (kon.)
Piráti Chomutov
4:2 (0:0, 3:1, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Čtvrtek 20.08.2015, 17:30 • SD ARÉNA • Přípravné zápasy

Tímto se s vámi loučí a přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera. (19:41:35)

Piráti v šestém přípravném zápase poráží partnerskou Kadaň 4:2. Ve třetí třetině padli dvě pozoruhodné branky. Nejprve ujel v oslabení 3 proti 5 David Kämpf a střelou mezi betony zvýšil na průběžných 4:1. Pět minut před koncem snížil po Strmeňově nepovedené rozehrávce hostující Tomáš Rohan.

Dnešní utkání sledovalo 1916 diváků.

59:30
    Piráti ujel dva na jediného zadáka, jenže brankář Hanuljak byl připraven a střelu vyrazil.

58:30
    Vrána vystihl přihrávku na Šidlíka, a tak kotouč končí ve středním pásmu.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37
    Chomutovští jsou opět v pásmu Kadaně, jenže žádná střela nepřichází.

56:27

55:56
    Kaše se obtočil okolo kadaňského obránce, jenže jeho spoluhráč následně přišel o puk a hosté se osvobozují.
    Tomáš ROHAN - 4:2

54:54
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Strmeň vyjel za svou klec a po jeho nepřesné rozehrávce se dostal ke kotouči Vrána, jenž předložil puk volnému TOMÁŠOVI ROHANOVI, jenž neměl problém trefit prázdnou chomutovskou branku. Asistence: Lukáš Vrána a Martin Mazanec.

54:27
    Martin Rohan (KAD) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

53:57
    Kadaňský soubor vyvezl kotouč do pirátské třetiny, jenže ke střele se zatím svěřenci trenéra Becka nedostali.

53:21
    Po zásahu Strmeně se za chomutovskou brankou strhla menší potyčka mezi Tejnorem a Hlavou.

53:10
    Po střele z otočky od Chlouby se pokoušel dorážet Sklenář, leč neúspěšně a Hanuljak přerušuje hru.

52:17
    Střela zápěstím od Tomáše Dvořáka nenadělala Strmeňovy žádné problémy. Po komerční přestávce následuje buly po pravici chomutovského brankáře.

51:29
    Piráti se dostali do přečíslení 3 na 2 a nahození od Wágnera vyráží Hanuljak do předbrankového prostoru, kde se ho ujali hosté.

51:06
    Ofsajd Pirátů.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 28. L. Květoň (Szathmáry), 28. Kranjc (Račuk, Sklenář), 34. D. Kaše (Szathmáry, Kůs), 48. Kämpf (Šidlík) – 23. Tom. Dvořák (L. Novák), 55. T. Rohan (Vrána, Mazanec)

Piráti Chomutov: Strmeň – Redlihs, Rutta, Kranjc, Dlapa, Szathmáry, Havel, Šidlík, Tejnor – L. Květoň, Kämpf, Pospíšil – Sklenář, Račuk, Chlouba – Veselý, Kůs, D. Kaše – Wágner, Šťovíček, Chrpa.
    Sportovní klub Kadaň: Hanuljak – Mrázek, Bláha, Dvořák, M. Rohan, Mazanec, Drobný, Trefný, Černý – L. Novák, Trochta, Doležal – T. Rohan, Vrána, Vaněk – Müller, Hammerbauer, Huňady – Hlava, Hejcman, Fronk.

Rozhodčí: Krob, Kostourek – Rozlílek, Kokrment