Chomutov – Kadaň 4:2 (kon.) | Most – Litoměřice 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Trenčín 4:2 (kon.)
K. Vary – Plzeň 2:3 (0:1 po s.n.) | Znojmo – Zlín 4:6 (kon.) | Havířov – Prostějov 5:4 (2:1 po s.n.)
Nový Jičín – SK Karviná 3:2 (kon.) | Přerov – Šumperk 8:3 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:4 (kon.)
SHK Hodonín – Piešťany 4:7 (kon.) | Břeclav – Trnava 3:1 (kon.) | Děčín – Bílina 8:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 0:7 (kon.) | Frýdek-M. – Jastrzębie 4:3 (2:0 po s.n.)
Ústí n/L – Chabarovsk 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 7:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
8:3 (3:1, 1:1, 4:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Čtvrtek 20.08.2015, 18:00Přípravné zápasy

53:20
    Šebek nedovoleně bránil svého soupeře a putuje za katr.

39:26
    Opět je zde vyloučení na obou stranách. Sekáním se provinili Sedlákové. Za hosty Tomáš a za domácí Zdeněk.

35:31
    U Zelenkovi klece se do sebe pustili Blinka a Kečkes. Jejich aktivita byla oceněna dvouminutovým trestem. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

34:13
    Dnes si jde již po třetí odpočinout na trestnou lavici hrdina předchozích okamžiků Radomír Pala.

31:55
    Skvěle se v rohu hřiště uvolnil Popelka a dostal se před Zelenku. Byl však faulován Pláškem a nemohl dobře zakončit.

31:45
    Zápas se nám přiostřuje. Do vzájemné potyčky se pustil hostující Fořt a za domácí Šnajnar. Oba kohouti byli oceněni dvouminutovým trestem. Navíc Fořt obdržel dvě minuty navíc za předchozí hákování.

29:27
    Šumperk uzamkl domácí v jejich obranné třetině. Dlouhý zámek ukončilo hákování Paly.

23:16
    Vyloučen hostující Prokop.

18:29
    Šance na snížení pro hosty. Pala vyhodil kotouč mimo ledovou plochu.

15:44
    Hanáci se budou opět bránit. Zbořil hákoval.

13:38
    Na dvě minuty si jde odpočinout přerovský Popelka, který zasáhl svého soupeře vysokou holí.

11:50
    A je tu v pořadí již třetí přesilová hra Přerova. Tentokrát se proti pravidlům provinil Vosyka.

09:13
    I domácí si vyzkouší, jaké je to hrát v oslabení. Vyloučeným hráčem je Kratochvíl.

03:42
    Další přesilová hra Zubrů. Slavík krosčekoval Goiše a jde pykat na lavici hanby.

00:42
    Nedovoleným bráněním se proti pravidlům provinil Brunec.

Vojtěch Sklenář

Branky a nahrávky: 5. Dostálek (Vágner, Kovařík), 13. Pšurný (Kovařík, Grof), 18. Stosklas (Blinka, Šebek), 34. Pala (Stoklasa, Chmelíř), 41. Štajnar (Šebek), 42. Pala (Goiš, Popelka), 50. Grof (Pšurný), 58. Goiš (Popelka, Pala) – 18. Drtil (Fořt, Brunec), 36. Půhonný (Plášek), 60. Slováček

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Chmelíř, Grof, Pala, Přindiš, Běhal, Šnajnar, Vágner, Zbořil – Pšurný, Popelka, Dostálek – Goiš, Sedlák, Kratochvíl Š. – Blinka, Šebek, Stoklasa – Kovařík, Školoud, Král
    DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Novák) – Kečkes, Sedlák T., Slavík, Drtil, Haloda, Prokop, Rutar, Rusina, Vachutka – Vrdlovec, Hroch, Brunec, Milfait, Slováček, Fořt, Plášek, Půhoný, Ostřanský, Kuťák, Vosyka, Půlpán