Kerkrade – Graafschap 1:0 (kon.) | Heerenveen – Eindhoven 1:1 (kon.) | Cambuur – Heracles 1:6 (kon.)

89
    Nový muž na hřišti Cicilia se dostával k zakončení, jenže nakonec neuspěl. Hrát mohou hosté a rychle rozehrávají vpřed.

88
    Výtečně takticky hrají fotbalisté Kerkrade v této fázi zápasu. Míč drží na svých kopačkách a navíc hrají na polovině soupeře, tomu už příliš času na vyrovnání nezbývá.

87
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Anco Jansen, přichází Rigino Cicilia.

86
    Nyní to však již neplatí a po sražené střele z pravé strany v podání El Jebliho se hosté dostanou k rohovému kopu.

86
    Co se nedařilo žlutým po většinu druhé půle, daří se jim teď. Míč mají totiž poslední minuty pevně ve své moci.

85
    Domácí hráči však rozehrávku možná až příliš uspěchali a Jansen snadno přišel o míč.

84
    Další získané vteřinky na své konto počítají domácí, Noor si totiž kousek za půlící čarou došel pro faul a z trávníku se jen tak zvedat nebude.

82
    Centr Jansena z rohu hřiště mířící do prostoru malého vápna ale s přehledem odvrátila defenziva hostů,. Pouze však na kopačky domácích hráčů a ti v klidu rozehrávají až na vlastní polovinu, není kam spěchat.

82
    Domácí dobře zdržují hru a navíc se jim ještě povedlo vybojovat rohový kop.

81
    Po drahné době zakončovali i domácí, jenže střelecký pokus Jansena z levé strany nepatřil mezi nejpřesnější.

80
    Posledních deset minut plus nastavení k tomu mají hosté na to, aby alespoň vyrovnali. Ve druhé půli nehrají špatnou partii, chybí tomu jen branka v soupeřově síti.

79
    Vermeij je po svém příchodu na hřiště hodně vidět a často se cpe k zakončení. Nyní jeho ránu lapil brankář van Leer a Sankoh mu okamžitě přišel poděkovat, neboť nebyl lehký zákrok pro domácího gólmana.

78
    Tentokrát se přihrávka vzduchem hostům nepovedla a ta z kopačky Vidy skončila vysoko nad brankou.

77
    Další centr směřoval z hloubi pole do prostoru malého vápna, před Vermeijem však na poslední chvíli parádním skluzem ve vzduchu míč odkopl jeden z bránících hráčů.

76
    Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Edwin Gyasi, přichází Mitchel Paulissen.

75
    Hosté stále drží míč na svých kopačkách, domácí ale poslední dvě, tři minuty zavřeli vrata před svou šestnáctku a daleko je nepustili.