Uničov – Hulín 1:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – HFK Olomouc 2:2 (kon.) | Zlínsko – Třebíč 6:0 (kon.)
FC Zlínsko
6:0 (3:0)
HFK Třebíč
Neděle 23.08.2015, 10:30 • Otrokovice, Trávníky • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Tomuto jednoznačnému utkání už rozhodčí Duda nenastavil ani minutu. Jasná výhra Viktorky 6:0 vyhoupla tohoto nováčka do čela tabulky.

Ode mne je to vše, přeji vám hezký zbytek dne. (12:19:51)

90

88
    Rajnoha mohl založit útočnou akci, místo toho ale vrátil míč zpět ke svému brankáři.

86
    Zápas už se jen dohrává, šance vidět nejsou a hraje se převážně na půli hřiště.

83
    Elšík se prodíral k brance Matiáška, zastaven byl nedovoleně.

81
    Hezky se uvolnil Zach a dostal se až do vápna, branku ovšem míjí.

79
    Ke střele se chystal Elšík, míč mu ale těsně před nosem odkopl jeden ze soupeřících hráčů.

77
    Netopil nejprve nastřelil obránce, poté ale natáhl a trefil spojnici! Marně se po míči Matiášek natahoval.

75
    Další míč v autosalonu, kdy jej tam poslal Jakub Juráň. Už by to chtělo hrát opatrněji, je tu poslední balón.
    73. Tomáš MAZOUCH - 6:0

73
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Šestý gól potěšil diváky na stadionu v Trávníkách, kdy se parádně do šibenice trefil z hranice velkého vápna TOMÁŠ MAZOUCH.

71
    Výhoda hostujícího celku končí nepřesnou nahrávkou.

70
    Jasenský se dostával do dobré pozice, vymýšlel však kličky a o míč přišel.

Na zápas aktuálně vedoucího celku tabulky Viktorie Otrokovice zavítalo 255 diváků.

68
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Juhás.

67
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Němec, přichází Zach.

66
    Ke střele se dostal Fall, nastřelil ovšem soupeře.

65
    Dalekonosná střela Havránka protáhla gólmana Viktorky, který balón vyráží na roh. Následně domlouvá svým spoluhráčům, aby se vzpamatovali.

64
    Domácí fotbalisté již očividně polevují, Třebíč se dostává celkem často k brance Balážika. Ten nyní musel vyboxovat centr příchozího Novotného.