Brno – Jablonec | 0:3 (kon.) | | | Liberec – Teplice | 2:0 (kon.) | | | Plzeň – Olomouc | 2:0 (kon.) |
Sparta – Dukla Praha | 2:0 (kon.) |
Olomouc B – Hr. Králové | 1:4 (kon.) | | | Vyšehrad – Opava | 0:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Ústí n. L. | 2:2 (kon.) |
West Brom – Chelsea | 2:3 (kon.) | | | Everton – Manchester City | 0:2 (kon.) | | | Watford – Southampton | 0:0 (kon.) |
Rayo Vallecano – Valencia | 0:0 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Barcelona | 0:1 (kon.) | | | Gijón – Real Madrid | 0:0 (kon.) |
Levante – Celta Vigo | 1:2 (kon.) | | | Real Betis – Villarreal | 1:1 (kon.) |
Ingolstadt – Dortmund | 0:4 (kon.) | | | Mönchengladbach – Mohuč | 1:2 (kon.) |
Juventus – Udinese | 0:1 (kon.) | | | Palermo – Janov | 1:0 (kon.) | | | Empoli – Chievo | 1:3 (kon.) |
Fiorentina – AC Milán | 2:0 (kon.) | | | Frosinone – Turín | 1:2 (kon.) | | | Inter – Atalanta BC | 1:0 (kon.) |
Sampdoria – Carpi FC | 5:2 (kon.) | | | Sassuolo – Neapol | 2:1 (kon.) |
Lille – Bordeaux | 0:0 (kon.) | | | Lorient – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) | | | Marseille – Troyes | 6:0 (kon.) |
Podbrezová – Myjava | 1:2 (kon.) | | | Trenčín – Ružomberok | 1:1 (kon.) | | | Žilina – Senica | 4:1 (kon.) |
Dukla Praha – Plzeň | 1:1 (kon.) | | | Slavia – Brno | 0:0 (kon.) | | | Teplice – Znojmo | 4:2 (kon.) |
Ostrava – Jihlava | 2:1 (kon.) |
Převýšov – Jirny | 1:3 (kon.) | | | Kolín – Žižkov | 2:1 (kon.) | | | Zápy – Benátky n/J | 2:2 (3:2 po pen.) |
Benešov – Chrudim | 1:4 (kon.) | | | Most – Písek | 1:1 (1:4 po pen.) | | | Brozany – Dobrovice | 2:1 (kon.) |
Uničov – Hulín | 1:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – HFK Olomouc | 2:2 (kon.) | | | Zlínsko – Třebíč | 6:0 (kon.) |
Zwolle – Twente | 2:1 (kon.) | | | Nijmegen – Ajax | 0:2 (kon.) | | | Alkmaar – Willem II | 0:0 (kon.) |
Den Haag – Utrecht | 1:1 (kon.) | | | Feyenoord – Arnhem | 2:0 (kon.) |
Anderlecht – Lokeren | 1:0 (kon.) | | | Standard – Oostende | 1:2 (kon.) | | | Kortrijk – Gent | 0:0 (kon.) |
Boavista – Tondela | 1:0 (kon.) | | | Estoril – Moreirense | 2:0 (kon.) | | | Nacional – União Madeira | 1:0 (kon.) |
Guimarães – Belenenses | 1:1 (kon.) | | | Arouca – Benfica | 1:0 (kon.) |
Salzburg – Austria | 2:2 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira | 1:2 (kon.) |
Ufa – Lok. Moskva | 0:3 (kon.) | | | FK Krasnodar – Saransk | 0:0 (kon.) |
Lech Poznaň – Piast Gliwice | 0:1 (kon.) | | | Legia – Korona | 1:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Polná | 1:2 (kon.) |
konec
FC Lorient
0:1
(0:0)
AS Saint-Étienne
Martin Augustin
Vojtěch Tůma
Branky:
87. Hamouma (Maupay)
Rozhodčí: Schneider – Henninot, Pacelli
Diváci:
Karty: 31. Bayal Sall (SET), 60. Hamouma (SET), 66. Monnet-Paquet (SET) 1. Lecomte (LOR)
Neproměněná penalta:
FC Lorient:
Lecomte – Gassama, Koné, Lautoa (C), Le Goff – De. Bouanga (3. Chaigneau), N'Dong, Bellugou, Guerreiro (78. Philippoteaux) – Mesloub, Moukandjo (86. Jeannot).
Náhradníci: Chaigneau – A. Traoré, Philippoteaux, Fofana, Jeannot, Barthelme, Abdou Paye.
Trenér:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Polomat, F. Pogba, Bayal Sall (C) – Clément, Lemoine – Eysseric (58. Corgnet), Hamouma (90. Brison), Monnet-Paquet – Roux (65. Maupay).
Náhradníci: Moulin – Pajot, Corgnet, Maupay, F. Clerc, Brison, Diomandé.
Trenér:
Náhradníci: Chaigneau – A. Traoré, Philippoteaux, Fofana, Jeannot, Barthelme, Abdou Paye.
Trenér:
AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Polomat, F. Pogba, Bayal Sall (C) – Clément, Lemoine – Eysseric (58. Corgnet), Hamouma (90. Brison), Monnet-Paquet – Roux (65. Maupay).
Náhradníci: Moulin – Pajot, Corgnet, Maupay, F. Clerc, Brison, Diomandé.
Trenér:
Rozhodčí: Schneider – Henninot, Pacelli
Diváci:
Hosté drželi míč na svých kopačkách po většinu hrací doby, ovšem všechny jejich pokusy ztroskotaly na skvěle chytajícím náhradním brankáři Chaigneauovi. Kruty trest pro bretaňský celek přišel v osmasedmdesáté minutě, když Romain Hamouma přesnou ranou přisoudil tři body Saint-Étienne.