Rayo Vallecano – Valencia 0:0 (kon.) | Ath. Bilbao – Barcelona 0:1 (kon.) | Gijón – Real Madrid 0:0 (kon.)
Levante – Celta Vigo 1:2 (kon.) | Real Betis – Villarreal 1:1 (kon.)
Levante UD
1:2 (0:1)
Celta de Vigo
Neděle 23.08.2015, 22:00 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencia • Španělská LaLiga • 1. kolo

Dramatické utkání je u konce! Ve druhém poločase padlo po dvou brankách, nejprve srovnal krok Verza, poté ale strhl vedení na stranu Viga Aspas. Celta nakonec zdolala Levante v poměru 2:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 2:6 (23:54:26)

90+7

90+6
    Ještě jedno autové vhazování pro Levante, které ale žádné nebezpečí nepřineslo, hosté se osvobodili.

90+5
    Nolito byl při svém úprku faulován, za což je udělena žlutá karta, kterou dostává Morales (LVN).

90+4
    Přece jenom se bude střídat. Místo Castra zasáhne do utkání Planas

90+3
    Stále stejný obraz hry. Vigo ale nadále odolává.

90+2
    Levante se stále snaží probíjet kupředu, ovšem absence jednoho hráče v poli je v závěrečných fázích zápasu velmi znát.

90+1
    Levante poslalo ostrý centr do velkého vápna, ovšem hostující defenziva si s ním poradila.

90
    K základní hrací době se bude nastavovat hned šest minut!

89
    Utkání se v poklidu chýlí ke svému konci, pravděpodobně se však bude nastavovat větší porce minut.

88
    Guidetti naskakoval na centr z levé strany, avšak tento pas byl příliš vysoký. Levante se tak dlouhým odkopem osvobodilo.

87
    Vigo zatím v poklidu kontroluje hru, přičemž se nikam nežene. Nakonec bude mít k dispozici rohový kop.

86
    Po delší prodlevě se pokračuje, o odkop se postará nově příchozí Néstor.

85
    Je tomu skutečně tak. Blanco odchází ze hřiště, nahradí jej Néstor Díaz.

83
    Blanco zůstal po nezaviněném střetu s Cabralem ležet na hrací ploše. Zdá se, že bude muset být vystřídán, neboť se stále nezvedá. Néstor se bleskově rozcvičuje.

82
    Poslední výměna hráčů v podání domácích. Ze hřiště putuje Camarasa, jehož místo zaujme Rubén García.

81
    Za podražení protihráče dostává Guidetti (CVG) nedlouho po svém příchodu na trávník žlutou kartu.

80
    Do konce zápasu zbývá deset minut. Podaří se ještě domácí ekipě střetnutí zdramatizovat?