Boavista – Tondela 1:0 (kon.) | Estoril – Moreirense 2:0 (kon.) | Nacional – União Madeira 1:0 (kon.)
Guimarães – Belenenses 1:1 (kon.) | Arouca – Benfica 1:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:1 (1:0)
CF OS Belenenses
Neděle 23.08.2015, 18:00Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

Skončilo utkání portugalské Primeira Ligy, ve kterém domácí Vitória SC Guimarães hrála s týmem CF OS Belenenses nerozhodně 1:1. V druhém poločase jsme viděli vyrovnaný fotbal, ve kterém ale měli mírně navrch hosté, kteří se záslouhou Sturgeona dostali v 74 minutě na nerozhodný stav, který vydržel až do konečného hvizdu. Oba týmy si tedy z dnešního zápasu odnášejí bod a musíme říct, že body si zasloužili oba týmy.

Statistiky zápasu:

Držení míče: 50% – 50%
    Střely celkem (na branku): 9:9 (5:5)
    Rohové kopy: 7:2 (20:02:16)

90+4

90+4
    Chyba na straně hostů a rychlý faul, domácí mají standartní situaci, poslední nákop do šestnáctky.

90+4
    Běží poslední minuta nastaveného času, hosté drží míč na svých kopačkách a připravují si poslední útok.

90+3
    Teď je ale domácím pískán faul a hosté tak budou u míče.

90+3
    Domácí kombinují kolem šestnáctky soupeře..

90+2
    Hosté si v útoku pomohli nedovoleně a domácí jsou tak zpět u míče.

90+1
    Domácí z výhody nic nevytěžili a míč tak mají hosté.

90+1
    Hned na začátku nastaveného času vybojovali domácí rohový kop.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 4 minuty.

90
    Hra pokračuje, míč na svých kopačkách mají domácí hráči.

89
    Camará je na nosítkách odnášen mimo hřiště.

88
    Na trávníku zůstává ležet Camará a hra je opět přerušena.

87
    Tómané dostal míč na malé vápno, těsně před zakončením ale odklidil míč do bezpečí hostující hráč.

86
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Valente, přichází Vigário.

85
    Camara se nedostal přes obránce a domácí tak mohou postupovat k brance soupeře.

84
    Dobrý střelecký pokus na straně domácích, Ventura si ale střelu k tyči pohlídal.