Coimbra – Setúbal 0:4 (kon.)
Academica de Coimbra
0:4 (0:1)
Vitória FC Setúbal
Pondělí 24.08.2015, 21:00 • Estádio EFAPEL (Coimbra) [Kapacita: 30 075] • Portugalská Primeira Liga • 2. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:57:47)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes byli jasně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 0:4. Na první branku jsme si museli počkat do 17. minuty, když se krásně trefil Suk. Další branku opět vstřelil Suk, a to v 55. minutě. Ihned za dvě minuty se dostali hosté do tříbrankového vedení, když se trefil Claro. Tečku za dnešním utkáním udělal v 81. Costinha a hosté si tak připisují do tabulky 3 body.

Držení míče: 50% – 50%
    Střely celkem: 16 – 16
    Střely na branku: 8 – 10

90+3

90+2
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště a zápas se už jen dohrává.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

89
    Seco nyní vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za nevybíravý faul zhruba na polovině hřiště.

89
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

87
    Hosté střídají. Hřiště opouští Costinha a místo něj nastupuje Issoko.

86
    Právě se nám rozběhlo posledních pět minut zápasu.

85
    Paciencia napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, jeho střele však chyběla razance a míč tak končí pouze v rukavicích Raedera.

83
    Hosté se i v početní nevýhodě skvěle brání a svého soupeře prakticky nepouští do žádné větší šance.
    81. COSTINHA - 0:4

81
    Setúbal právě vstřelil branku!
    Hosté navyšují své vedení již na 0:4! COSTINHA se dostal do samostatného úniku po pravé straně hřiště, následně se dostal s míčem až do vápna, jeho následnou střelu na přední tyč však nedokázal Lee chytit.

80
    Hosté střídají. Hřiště opouští Horta a místo něj nastupuje Dani.

78
    Pacheco nyní vidí za faul na vlastní polovině druhou žlutou kartu, následně tak také červenou a svůj tým oslabuje.

78
    Domácí nyní drží míč na svých kopačkách.

76
    Suk se nyní dopustil útočného faulu. K míči se tak dostávají domácí.

75
    Paciencia napřáhl ke střele z hranice vápna, jeho střela však pouze orazítkovala pravou tyč.

74
    Horta se nyní řítil sám proti brankáři, svou střelu však příliš uspěchal a Lee tak s ní neměl větší potíže.