Barys – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Omsk – Ufa 4:2 (kon.) | Jokerit – Čerepovec 3:2 (kon.)
N.Novgorod – Jaroslavl 3:2 (2:1 po s.n.) | Riga – Kazaň 3:1 (kon.) | Soči – Toljatti 4:2 (kon.)

Vyhrané buly: 22 – 27 (20:54:34)

Je konec dnešního střetnutí a radují se domácí hráči. Ti o svém vítězstí rozhodli až ve třetí třetině, když nejprve na 2:1 zvýšil Indrašiš, aby ho následně doplnil o čtyři minuty později Skvorcovs. Kazaň se ještě snažila s výsledkem něco udělat, ale domácí si závěr zápasu pohlídali. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.

58:58
    Naopak Dinamo za velké podpory fanoušků bojuje a nepouští Bars před svou bránu. Je tu další přerušení a následovat bude vhazování ve středním pásmu.

58:55
    V závěru miří na trestnou také Redlihs, který vyhodil puk přes plexislo, za což dostane dvě minuty za zdržování.

58:32
    Hosté to již zkouší v šesti! Stále se ale nemohou usadit v obranné třetině soupeře.

58:20
    Gluchov si způsobil menší zdravotní komplikace a odkulhal na střídačku. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.

57:34
    Opět to Kazaň zkoušel z hrany útočné třetiny, avšak tentokrát kotouč neprošel vůbec a Riga se osvobodila.

56:25
    Rylov pálil od modré a nebyla to vůbec špatná rána. Puk doklouzal do brankoviště, ale domácí jej v posledních chvílich dokázali vyhodit.

56:00
    Další přesilovka pro Kazaň! Německý úptočník Felix Schutz poslal k zemi Arťjoma Michejeva a míří na trestnou lavici!

55:23
    Střela Varnakova byla zablokována obranou DInama a kotouč je mimo pásmo Rigy! Přesilovka Kazaně je u konce!

54:54
    Do pásma se pokoušel dostat přes pravou stranu Alexander Svitov, který překonal Seiga a může kombinovat.

54:23
    Dinamo zvládá druhou polovinu oslabení výborně! Kotouč je momentálně ve středním pásmu.

53:52
    Hostující Kazaň velmi dlouho kombinovala v útočném pásmu. Nakonec se ke střele zprvní dostal Oscar Möller, jeho rána však prolétla mimo branku Erikssona!

53:23
    Komplikace pro domácí! Na trestnou lavici jde Kaspars Saulietis, který si pomohl rukou v souboji s Michailem Gluchovem.

52:47
    V útočném pásmu se málem dostal ke kotouči Mattias Sjogren, před kterým však na poslední chvíli puk vypíchl Indrašis.

52:09
    Dlouhé nahození Tokranova dojel Lukojanov, který se uvolnil a nahrál na modrou, kde se nacházel Jarullin. Střela mladého ruského obránce však mířila mimo!

51:23
    Obrana Kazaně si v poslední minutách příliš dobře nevede! Další rozehrávka Tokranova skončil na holi Seiga, kterému však kotouč odskočil od hole.

50:47
    Rozehrávku Kazaně vystihl ve středním pásmu Skvorcovs, který kotouč pouze nahodil do pásma. Z něho se však vracel Berzinš a je pískán ofsajd.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 34. Saulietis, 45. Indrašis (Redliš), 49. Skvorcovs (Redliš) – 38. Svitov

Dinamo Riga: Eriksson (Sedláček) – Seigo, Redliš, Kundrátek, Galvins, Cibulskis, Sotnieks, Jerofejes – Darzinš (C), Sestito, Leino – Redliš, Schutz, Indrasis – Jelisejevs, Meija, Saulietis – Skvorcov, Berzinš, Locans
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Rynnas) – Tokranov, Jarulin, Rylov, Musin, Kornějev, Ďaloga – Pajgin – Lukojanov, Svitov (C), Mirnov – Sjogren, Möller, Azevedo – Maljchin, Varnakov, Gluchov – Obuchov, Golubjev, Michejev

Rozhodčí: Gofman, Oskirko – Koršak, Černyšev