Barys – Magnitogorsk 1:2 (kon.) | Omsk – Ufa 4:2 (kon.) | Jokerit – Čerepovec 3:2 (kon.)
N.Novgorod – Jaroslavl 3:2 (2:1 po s.n.) | Riga – Kazaň 3:1 (kon.) | Soči – Toljatti 4:2 (kon.)
Spartak Moskva – Minsk 4:3 (po pr.)
Spartak Moskva
4:3 (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0)
HC Dinamo Minsk
Úterý 25.08.2015, 18:30 • MCA • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:59:33)

Československá stopa:

Lukáš RADIL (SPA) 0+1 0 střel, čas na ledě 15:59
    Lukáš KRAJÍČEK (MIN) 0+2 0 střel, čas na ledě 23:58

Utkání končí vítězstvím Spartaku, který si tak po návratu do KHL připisuje hned při své premiéře vítězství. Hosté si za svou aktivitu bod zaslouží a i jejich zásluhou měl zápas velké tempo a na první zápas sezóny se hrál velmi dobrý hokej.

Casey WELLMAN - 4:3

62:27
    Spartak právě vstřelil branku!
    A znovu hosté pykají za nedůslednost v obraně, kdy si CASEY WELLMAN nabruslil z levé strany před branku, Glass sice dokázal první pokus vyrazit, ale posléze již nedosáhl na skvěle provedenou dorážku, výtečná individuální akce tohoto hráče dovedla Spartak k vítězství. Asistence: Dmitrij Korobov a Lukáš Radil.

62:00
    Dinamo v útočném pásmu, Gunderson pálí z levé strany, ale puk je zablokován a končí v rohu.

61:30
    Kaljužnyj nepřešel přes Radulova, který si nyní v defenzivě vedl na výbornou.

60:58
    Po střele Bodrova má Glass puk ve své lapačce a přerušuje hru.

60:25
    Puk za brankou Dinama, souboj u mantinelu.

60:01
    Před začátkem prodloužení

Šedesát minut vítěze neurčilo, jako by ani jeden z týmů nechtěl vyhrát, po gólu soupeře vždy následovalo vyrovnání druhého týmu. Nezbývá tak, aby o vítězi rozhodlo pětiminutové prodloužení, případně nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:18
    Radulov nyní ale zaváhal při plnění defenzivních úkolů, naštěstí pro domácí, hosté se k puku nedostali.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, Ivannikov svírá puk ve své lapačce a přerušuje hru.

58:42
    Vhazování po pravici Glasse, domácí jsou v útočném pásmu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Potapov (Bodrov), 44. Potapov (Šmeljov), 59. Radulov (Mereškin), 63. Wellman (Korobov, Radil) – 21. Cheechoo (Kaljužnyj, Krajíček), 51. Matěruchin (Drozd), 57. Ellison (Cheechoo, Krajíček)

Spartak Moskva: Ivannikov (Atta) – Gilroy, Dyblenko, Genouey, Tatalin, Korobov, Jermakov, Sorokin, Ablajev – Bodrov, Potapov, Šmeljov – Vellmen, Leščenko, Radil – Levickij, Mereškin, I. Radulov – Ipatov, Vasiljev, Krutov
    HC Dinamo Minsk: Glass (Milčakov) – Krajíček, Goroško, Lisovec, Bailey, Gunderson, Usenko, Ustiněnko – Kaljužnyj, Cheechoo, Szczechura – Ellison, Veske, Gavrus – Drozd, Matěruchin, Michaljov – Komarov, Bujnickij, Kulakov, D. Meleško

Rozhodčí: Odinš, Kadyrov – Novikov, Šichanov