Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:7 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 9:1 (kon.) | Plzeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Most – Füchse 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:2 (kon.) | Zlín – K. Vary 3:0 (kon.)
Senica – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (1:0 po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 6:5 (kon.)
Šumperk – Havířov 1:3 (kon.) | Piešťany – Skalica 3:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:3 (kon.)
Vsetín – Opava 0:0 (zruš.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 1:0 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Kobra – Tábor 4:1 (kon.) | Kolín – Nymburk 1:2 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 10:2 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 7:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 10:3 (kon.)
Trenčín – Olomouc 6:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
AZ Havířov
Úterý 25.08.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Přípravné zápasy

To je pro dnešek vše. Dlouho vyrovnaný zápas nakonec Havířov rozhodl během třetí třetiny, ale draci od poloviny utkání rozhodně nebyli horším celkem. Další přípravný mač Salith sehraje již ve čtvrtek na domácím stadionu proti Přerovu. Přeji hezký zbytek večera. (20:09:47)

Nájezdový mág Daniel Vrdlovec opět předvedl svou oblíbenou parádičku a zařizuje tak Šumperku alespoň výhru v nájezdech – 2:1.

Lapačka Daniela Zelenky se proti pokusu Jiřího Bárty zaskvěla – 1:1.

Neuspěl ani drak Daniel Voženílek, který trefil pouze Svobodu do lapačky – 1:1.

Roman Maliník a jeho zavěšený puk do růžku, Havířov srovnává – 1:1.

Obránce Jan Látal za Šumperk. Stahovačka do forhendu nevyšla – 1:0.

Lukáš Bednář také nedává a Havířov zatím v nájezdech bez branky – 1:0.

Za draky nastoupil k blafáku Jiří Půhoný, Miroslava Svobodu oklamal krásnou fintou do bekhendu a Šumperk vede – 1:0.

Jako první jel za Havířov Mikuláš Rimmel, jenž nevykoupal Zelenku – 0:0.

Na každé straně teď budou již tradičně následovat tři samostatné nájezdy, již nezávislé na výsledku utkání.

59:50
    Havířov právě vstřelil branku!
    Nejspíš poslední gólová tečka za dnešním utkáním. Šumperští hokejisté se nedostali do závěrečného tlaku a místo toho kombinoval AZ Havířov. JIŘÍ KRISL dostal pěkný pas na pravou stranu, kam už se nestihl Daniel Zelenka přesunout. O dnešním vítězi je tak zcela bezpochyby rozhodnuto. Asistence: Antonín Pechanec.

59:25
    Hosté zamkli draky kolem jejich branky a snaží se šetřit drahocenné vteřiny, Šumperk se asi moc snadno už před Miroslava Svobodu nedostane.

58:40
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny, hned po konci oslabení má Havířov hned jít chuť kupředu. Daniel Zelenka zatím zůstává v brance.

58:09
    Karel Plášek získal zpátky útočné pásmo pro Šumperk, avšak to už zbývá jen několik málo sekund do doby, kdy bude AZet kompletní.

57:05
    Daniel Vrdlovec nejdříve rozdával puk z modré čáry spoluhráčům, aby později mohl sjet sám před bránu. Jenže jediná střela skončila sražená na zadní mantinel.

56:41
    Brankář Miroslav Svoboda zachraňuje Havířov na poslední chvíli, k dorážce do poloviny odkryté branky směřoval Marek Haas, ale těsně minul.

56:16
    Dobrá šance pro draky, jak vyrovnat skóre na tabuli. Dvě minuty za podražení inkasuje havířovský hokejista Jan Maruna.

56:07
    Podražený hráč Šumperka u domácí střídačky, ale rozhodčí zůstávají v klidu. O pár chvil později už se napřahoval na modré čáře Tomáš Prokop.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 20. Milfait (Půlpán, Šimun) – 4. Bárta (Sedláček), 51. Maliník (Kurovský), 60. Krisl (Pechanec)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Novák) – Bažant, Sedlák, Drtina, Drtil, Prokop, Látal, Kečkeš, Rusina, Haloda – Vrdlovec, Fořt, Brunec – Plášek, Půhoný, Milfait – Šimun, Půlpán, Ostřanský – Voženílek, Hroch, Vachutka.
    AZ Havířov: Svoboda (Matoušek) – Lenďák, Korim, Krisl, Bahounek, Chroboček, Bail, Graca – Staněk, Maliník, Bednář – Kanko, Rimmel, Maruna – Kurovský, Pechanec, Sztefek – Matějek, Sedláček, Bárta.

Rozhodčí: Klapetek – Adamec, Zouhar