Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:7 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 9:1 (kon.) | Plzeň – Znojmo 1:3 (kon.)
Most – Füchse 5:3 (kon.) | Kometa Brno – Vítkovice 2:2 (kon.) | Zlín – K. Vary 3:0 (kon.)
Senica – SHK Hodonín 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:3 (1:0 po s.n.) | Kadaň – Crimmitschau 6:5 (kon.)
Šumperk – Havířov 1:3 (kon.) | Piešťany – Skalica 3:3 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:3 (kon.)
Vsetín – Opava 0:0 (zruš.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 1:0 (kon.) | Břeclav – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Kobra – Tábor 4:1 (kon.) | Kolín – Nymburk 1:2 (kon.) | Jablonec n/N – Děčín 10:2 (kon.)
Trutnov – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 7:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 10:3 (kon.)

59:21
    Šimon Kratochvíl si najel do palebné pozice, ale ani z mezikruží to na Neužila neplatilo.

56:53
    Vojěch Augustýn (PRO) 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

52:16
    Tentokrát si přesillvou hru zahrají přerovští. Obránce Tomáš Protivný (PRO) obdržel dvouminutový trest za hrubost.

51:19
    Slovák parádně zastavil těsně před brankovou čarou dorážku Venkrbce. Prostějov svírá Zubry při vlastní přesilovce.

49:43
    Výhoda přesilové hry pro hráče Prostějova. Filip Stoklasa (PŘE) 2 minuty za podražení.

48:08
    Dostálek nabil před branku Pšurnému, ale ani ten si nepřišel na skvělého Neužila. Brankář hostí drží svůj celek hodně nad vodou.

46:03
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Máme srovnáno! Venkrbec si všiml rozjetého JAKUBA ILÉŠE, který si položil Slováka a zasunul kotouč za jeho beton. Kus černého nesmyslu sotva doskákal za brankovou čaru. Asistence: Matouš Venkrbec.

45:29
    Grof ukázal své ofenzivní schopnosti, natlačil se před Neužila, kde byl sražen, ale k dorážce se dostal Popelka a vynutil si buly před brankou Jestřábů.

42:50
    Goišův bekhend z bezprostřední blízkosti skončil vysoko nad brankou.

42:24
    Šimon Kratochvíl si objel branku Neužila, ale kotouč do ní posléze zasunout nedokázal.

40:29
    Prostějovští zaskočili domácího soka hned v úvodních vteřinách poslední třetiny. Čuřík vybídl do šance MATOUŠE VENKRBCE, jenž propálil Slováka nenápadnou střelou mezi betony. Asistence: Jakub Čuřík.

38:34
    Patrik Moskal (PRO) 2 minuty sekání.

33:31
    Přerov právě vstřelil branku!
    Tak tohle byla famózní kombinace přerovských hokejistů. Při hře 4na4 se natlačil za branku Neužila Lukáš Chmelíř, který objel branku Prostějova a přihrávkou před brankoviště našel ROMANA PŠURNÉHO, jenž přelstil ležícího brankáře Jestřábů. Asistence: Lukáš Chmelíř.

32:50
    Další trest pro Zubry. Šimon Kratochvíl (PŘE) odsedí dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

31:39
    René Kajaba (PRO) 2 minuty za držení hole.

29:47
    Je tu šance pro hosty k vyrovnání. Mikuláš Zbořil (PŘE) 2 minuty zdržování hry.

28:26
    Šťastný společně s Popelkou unikali sami na Neužila, ale pokus Davida Šťastného dokázal Neužil levým betonem vyrazit.

27:18
    Stoklasa si v oslabení nabruslil do útočného pásma a dělovkou jen těsně minul branku Neužila.

26:52
    Jiří Běhal (PŘE) 2 minuty krosček.

23:28
    Rychlík Stoklasa se protlačil až před Neužila, který jeho pokus lapil parádním semaforem.

18:09
    Pohledná kombinace Zubrů byla využita ve druhou trefu v prostějovské síti. Odraženou střelu Šimona Kratochvíla rychle doklepl do sítě pohotový MICHAL POPELKA. Asistence: Šimon Kratochvíl, David Šťastný.

16:23
    Chybka v přerovské defenzivě Zubrů končí vyrovnávací trefou. Špatného pokrytí přerovských obránců využil TOMÁŠ ROD, jenž se natlačil před Slováka, odkud bekhendem pohotově uklidil kotouč do šibenice. Brankář Zubrů byl bez šance. Asistence: Luděk Kuncek, Patrik Moskal.

15:30
    Slovák reflexivně vyrazil Čuříkovu střelu do šibenice maskou.

13:08
    Petr Přindiš (PŘE) v defenzívě zaváhal a musel to řešit nedovoleným zákrokem. Obránce Přerova si vykoledoval dvě minutky za hození hole.

8:36
    Mikuláš Zbořil (PŘE) 2 minuty hákování.

6:50
    Přerovští ujížděli v přečíslení dvou na jednoho. Popelka si mohl vybrat jestli posune kotouč na Šťastného, nebo vystřelí. Útočník zapůjčený ze Zlína se rozhodl, že to vezme na sebe a branku netrefil.

4:21
    Hned první přesilovka žlutomodrých končí vedoucí brankou v síti Neužila. Střelu Kovaříka vyrazil Neužil přímo před DAVIDA ŠŤASTNÉHO, jehož prudší střelu nedokázal brankář Prostějova v leže zachytit. Asistence: Lubomír Kovařík, Jakub Grof.

3:23
    Zubry čeká první početní výhoda. Miroslav Venkrbec (PRO) 2 minuty za hákování.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 5. Šťastný (Kovařík, Grof), 19. Popelka (Kratochvíl, Šťastný), 34. Pšurný (Chmelíř) – 17. Rod (Kuncek, Moskal), 41. Venkrbec (Čuřík), 47. Iléš (Venkrbec)

HC ZUBR Přerov: Slovák (Vojtek) – Chmelíř,Grof, Pala, Přindiš, Běhal, Novotný, Zbořil, Vágner – Pšurný, Popelka, Dostálek – Goiš, Kovařík, Š. Kratochvíl – Šťastný, M. Kratochvíl, Stoklasa – Karola, Školoud, Matula.
    LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Vydržel) – Protivný, Vokurka, Kaluža, Mojžíš, Husák, Špaček, Liška – Rod, Moskal, Augustýn – Luňák, Venkrbec, Kajaba – Čuřík, Iléš, Medek – Kuncek, Kuchta.