Slavia – Kladno 4:6 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 3:2 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 6:5 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
BK Mladá Boleslav
6:5 (1:1, 2:3, 2:1 - -:-)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 25.08.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Přípravné zápasy juniorů

Pro dnešní večer je to ode mě z Mladé Boleslavi všechno. Boleslavští junioři odehráli poslední domácí přípravný zápas. Sezonu poté zahájí právě na ledě Liberce v sobotu 5. září. Loučím se a přeji pěkný zbytek večera, na počtenou. (19:46:44)

Boleslavští nakonec zvítězili po samostaných nájezdech 6:5, derby bylo vyrovnané a hrálo se do posledních chvil. Domácí tedy vrátili Liberci dva týdny starou pořážku 5:0 z hlavního města Libereckého kraje.

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
    Autorem vítězné branky je MILAN PRŮŠEK.

3. série
    2:1
    Milan Průšek poslal kotouč mezi levou tyčí a gólmanem. Bruslaři tak vítězí.

2. série
    1:1
    Šír ovšem proměnil nájezd k pravé horní tyči!

2. série
    1:0
    Jakub Planý nedal Hosnedlovi šanci, když jej prostřelil mezi betony!

1. série
    0:0
    Zachar toho příliš nevymyslel, zakončil do Růžičkových betonů.

1. série
    0:0
    Radek Pořízek Hosnedla vymíchal do levého rohu.

Hosté však už v závěrečných sedmi sekundách nic nevymysleli. Následovat bude penaltový rozstřel.

60:00

59:53
    Oddechový čas pro hosty.

59:53
    Ještě jedno vyloučení na straně domácích. Za nedovolené bránění byl potrestán dvěma minutami Vojtěch Němec (MBL).

59:20
    Sedmík na druhé straně zakončoval k levé tyči, jenže u té se skulinka pro puk nenašla.

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny, sledujeme tlak Liberce v útočném pásmu. V brance Mladé Boleslavi ale čaruje reprezentant Jan Růžička, který bude příští sezonu působit v americkém Des Moines.

58:21
    Oba týmy hrají opatrně, ale hosté o něco více útočí, chtějí zpět ztracené vedení.

57:58
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Během šesti sekund dokázali Bruslaři vyrovnat! ONDŘEJ ŽALUD se na modré napřáhl a nekompromisně poslal kotouč do liberecké branky. Asistence: Dominik Tůma, Vojtěch Němec.

57:52
    Jan Růžička zatím zůstává v brankovišti, i když je už částečně vyjetý.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 3. Vajsejtl (Musliu), 22. Průšek (Motloch), 31. Žalud (Veselý, Rypar), 51. Pořízek (Průšek), 58. Žalud (Tůma, Němec), rozh. náj. Průšek – 1. Král (Solenský), 23. Šír, 26. Šír, 40. Kačírek (Zachar), 51. Solenský