Kajrat – Bordeaux 2:1 (kon.) | Jablonec – Ajax 0:0 (kon.) | Karabach – Young Boys 3:0 (kon.)
Kazaň – FK Rabotnički 1:0 (kon.) | Fehérvár – Lech Poznaň 0:1 (kon.) | Helsinki – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Thun – Sparta 3:3 (kon.) | Saint-Étienne – Milsami 1:0 (kon.) | Rosenborg – FCSB 0:1 (kon.)
Hajduk Split – Liberec 0:1 (kon.) | Fenerbahce – Atromitos 3:0 (kon.) | Panathinaikos – Qäbälä 2:2 (kon.)
Alkmaar – Astra Giurgiu 2:0 (kon.) | Brøndby – PAOK 1:1 (kon.) | Dortmund – Odd 7:2 (kon.)
Salzburg – Dinamo Minsk 2:0 (2:3 po pen.) | Standard – Molde 3:1 (kon.) | Vojvodina – Plzeň 0:2 (kon.)
Ath. Bilbao – Žilina 1:0 (kon.) | Midtjylland – Southampton 1:0 (kon.) | Legia – Zorja Luhansk 3:2 (kon.)
Belenenses – Rheindorf Altach 0:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:0 (1:0)
Milsami Orhei
Čtvrtek 27.08.2015, 19:30 • Stade Geoffroy-Guichard, kapacita: 36 616 míst • Evropská liga (předkola) • Play-off

Francouzský celek AS Saint-Étienne si dnešním vítězstvím 1:0 pojistil postup do skupin Evropské ligy. Své soupeře se svěřenci trenéra Galtiera dozvědí zítra. Jediným střelcem byl záložník Benjamin Corgnet, který svou hlavičkou překonal brankáře Mîţua. (21:24:21)

90+5

90+4
    Tak přeci jen se hostům podařilo usadit v okolí domácí šestnáctky, avšak k ohrožení Ruffiera nedošlo.

90+3
    Perrin byl zastaven nedovoleně a zdá se, že utkání rozhodnuté.

90+2
    Hráči Saint-Étienne se již nikam neženou a v poklidu kontrolují balón na své polovině.

90+1
    Již nám začal nastavený čas.

89
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Pacquet, přichází Pierre-Yves Polomat.

89
    Střela Maupaye končí nad hostující brankou.

88
    Hosté z Moldavska vrhají poslední síly do vyrovnání. Domácí obránci jsou zatím pozorní.

87
    Po rohovém kopu od Eysserica se dostal k odraženému míči Assou-Ekotto, jenže svou střelou neumístil přesně, takže brankář hostí nemusel vůbec zasahovat.

86
    Patraş vydí po faulu na Assou-Ekotta žlutý kartónek.

84
    Centr od Assou-Ekotta našel hlavu Perrina, který nedokázal ve vyložené šanci překonat gólmana Mîţua.

84
    Cojocari fauloval Monnet-Paquet a domácí mají zajímavou standartku.

83
    Útočnou akci zastavil ještě před nějakým zakončením Assou-Ekotto, který následně rychle otočil hru.

82
    Maupay donutil hostujícího beka Rhailiho zahrání míče do zázemí. Domácí kontrolují vývoj zápasu.

81
    Posledních necelých deset minut započali hráči v zelených dresech na polovině Milsami.

80
    Tato příležitost se Milsami nepovedla a Bamba uháněl do otevřené obrany, nakonec ale z akce nic nebylo, neboť se beci moldavského celku stačili včas vrátit.

79
    Hosté mají standartku u domácího vápna.

79
    Střídání v týmu FC Milsami Orhei: ze hřiště odchází Igor Banović, přichází Eugen Slivca.

Marcel Holl

Branky: 15. Corgnet

Karty:   3. Rhaili (MLS), 41. Cojocari (MLS), 86. Patraş (MLS)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin "C", Sall, Assou-Ekotto – Corgnet (63. Bamba), Clément, Lemoine, Monnet–Pacquet (89. Polomat) – Eysseric – Roux (75. Maupay). Trenér: Christophe Galtier.
    Náhradníci: Moulin (GK), Polomat, Pogba, Brison, Diomandé, Maupay, Bamba.

Milsami Orhei: Mîţu – Gheţi, Racu, Rhaili, Erhan, Patraş – Antoniuc, Cojocari "C", Banović (79. Slivca) – Belak (61. Zarichnjuk), Bud (69. Bolohan). Trenér: Iurie Osipenco.
    Náhradníci: Negai (GK), Bantîş (GK), Rassulov, Bolohan, Zarichnjuk, Slivca.

Rozhodčí: Alexej Eskov – Dmitrij Mosjakin, Valerij Dančenko
    20.08.2015
    Milsami - Saint-Étienne 1:1

Branky: 56. Cojocari – 40. Hamouma

Karty:   14. Shedrack (MLS), 39. Banovič (MLS), 64. Cojocari (MLS), 83. Rhaili (MLS), 86. Racu (MLS) – 20. Bahebeck (SET)   54. Hamouma (SET)

Neproměněná penalta: 15. Hamouma (SET), brankář Mitu zneškodnil