Kajrat – Bordeaux 2:1 (kon.) | Jablonec – Ajax 0:0 (kon.) | Karabach – Young Boys 3:0 (kon.)
Kazaň – FK Rabotnički 1:0 (kon.) | Fehérvár – Lech Poznaň 0:1 (kon.) | Helsinki – FK Krasnodar 0:0 (kon.)
Thun – Sparta 3:3 (kon.) | Saint-Étienne – Milsami 1:0 (kon.) | Rosenborg – FCSB 0:1 (kon.)
Hajduk Split – Liberec 0:1 (kon.) | Fenerbahce – Atromitos 3:0 (kon.) | Panathinaikos – Qäbälä 2:2 (kon.)
Alkmaar – Astra Giurgiu 2:0 (kon.) | Brøndby – PAOK 1:1 (kon.) | Dortmund – Odd 7:2 (kon.)
Salzburg – Dinamo Minsk 2:0 (2:3 po pen.) | Standard – Molde 3:1 (kon.) | Vojvodina – Plzeň 0:2 (kon.)
Ath. Bilbao – Žilina 1:0 (kon.) | Midtjylland – Southampton 1:0 (kon.) | Legia – Zorja Luhansk 3:2 (kon.)
Belenenses – Rheindorf Altach 0:0 (kon.)
Vojvodina Novi Sad
0:2 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
Čtvrtek 27.08.2015, 20:30 • Karadjordje, Novi Sad • Evropská liga (předkola) • Play-off

S konstatováním, že Viktoria Plzeň po výhře nad Vojvodinou Novi Sad se s vámi loučím a přeji hezký zbytek včera. (22:34:52)

Statistiky utkání
    Střely na branku: 5 – 8
    Střely mimo: 5 – 1
    Ofsajdy: 7 – 3
    Fauly: 9 -16

Je dobojováno! Viktoria Plzeň zvládla odvetu play-off Evropské ligy na půdě Vojvodiny Novi Sad a postupuje do základní skupiny Evropské ligy, kam už dnes dokráčely Sparta a Liberec!

Viktoria nezačala úplně ideálně, když domácí Vojvodina v úvodu trefila tyč. Jenže pokus Ivaniče byl tím posledním nebezpečným z domácí strany. Velký vliv na utkání měl rychlý gól Viktorie, který si domácí vstřelili sami. Plzeň ve druhé půli kontrolovala zápas a mohla přidat minimálně tři góly, nakonec dala jen jeden zásluhou Michala Ďuriše.

90+3

90+3
    Viktoria má míč ve svém držení a už se snaží duel dohrát.

90+3
    Po rohovém kopu nikdo z hráčů Plzně nezískal balón.

90+2
    Mahmutović předvedl dobrou práci v pokutovém území a získal alespoň roh pro Plzeň.

90+2
    Domácí přišli o míč na polovině a Viktoria ihned startuje znovu do útoku.

90+1
    Viktoria měla možnost zahrávat rohový kop, po němž se marně o zakončení snažil Mahmutović.

90
    Základní hrací doba vypršela, ale bude se hrát ještě tři minuty.

90
    Nedovolený zákrok oceněný žlutou kartou předvedl kapitán Viktorie David Limberský.

89
    Hráči Plzně v posledních minutách hýří aktivitou a určitě by se nezlobili ještě za jeden gól.

88
    Limberský poslal zajímavý pas do běhu na Aidina Mahmutoviče, který šel z úhlu na Žakulu, ale nedokázal domácího brankáře překonat.

86
    Domácí kapitán Nino Pekarić nyní předvedl faul z kategorie zbytečných a vidí za něj žlutou kartu.

85
    Viktoria Plzeň má před sebou posledních pět minut před postupem do základní skupiny Evropské ligy. Domácí už se na šest gólů asi nezmůžou.

84
    Po rohovém kopu musel Žakula opět zasahovat. Obrana Vojvodiny je poslední minuty stále více prostupná.

83
    Ďuriš se dostával do další zajímavé šance, po malé domů Žakula v poslední chvíli odkopl míč.

81
    Poslední změna přichází v dresu Plzně. Na poslední minuty nahrazuje Daniela Koláře Aidin Mahmutović.