Tondela – Nacional 1:0 (kon.) | FC Ferreira – Arouca 1:1 (kon.) | Braga – Boavista 4:0 (kon.)
Coimbra – Sporting 1:3 (kon.)
FC Paços Ferreira
1:1 (1:1)
FC Arouca
Neděle 30.08.2015, 18:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira • Portugalská Primeira Liga • 3. kolo

Druhý poločas se hrou velice lišil od prvního. Především tím, že týmy hrály spíše na fauly a žluté karty, než na vstřelení dalších branek. Druhá část dopadla 0:0. Konečný výsledek je udán z první půle – 1:1. Dnes je to ode mě vše, loučím se s Vámi, na přečetnou! (20:04:34)

90+3
    Zdá se, že stav 1:1 už bude konečným, týmy se do útoku už vůbec nehrnou.

90+2
    A další žlutá karta v závěru zápasu. Obdržel ji Nuno Valente.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby.

88
    Ostrý zákrok Paraiby rozhodčí ocenil žlutou kartou.

87
    Týmy už se moc do útoku neženou. Vypadá to, jako by obou týmům v tomto zápase remíza vyhovovala.

84
    Další žlutá karta pro Aroucu. Dostává ji Coelho.

83
    Velazquez dostává žlutou kartu.

82
    Své poslední střídání využívá i Arouca. Ze hry odchází Roberto a nahradí ho Nildo.

80
    Domácí fanoušci v druhém poločasu vůbec nesouhlasí s verdikty rozhodčích. Jsou nespokojeni a dávají to najevo hlasitými urážky směřované přímo na hlavního sudího. Na hřišti se objevují i nějaké předměty.

78
    Žlutý kartónek vidí i Roberto za svůj nevybíravý zákrok.

74
    Jota se z čistajasna objevil sám před Bracalim, a to díky odrazu od jednoho z hostujících obránců, ale na mrštného brankáře svoji ránou nevyzrál!

72
    Poslední dvě minuty se hraje poněkud ve slabším tempu. Soupeři se obírají o míč, ale nevytváří si žádné větší příležitosti.

69
    Aktivní Caio se ihned po příchodu na hřiště prezentoval pěknou střelou z hranice pokutového území. Střela však míří mimo bránu.

67
    Druhé střídaní hostů. Na hřiště přichází Caio da Silva a ve hře končí David Simao.

65
    John Gois střílel z velice dobré pozice, jenže bohužel pro něj jeden z obránců míč tečoval, a ten tak putuje mimo hřiště. Roh pro domácí.

Branky: 4. Moreira – 35. Valente

Karty:   27. Lopes (FER), 45+1. Pele (FER), 88. Paraiba (FER) – 60. Simao (ARC), 78. Roberto (ARC), 83. Velazquez (ARC), 84. Coelho (ARC), 90+2. Valente (ARC)

FC Paços Ferreira: Marafona – Lopes, Baixinho, Pacheco, Gois – Andrezinho, Pele, Christian – Roniel, Moreira, Jota
    Náhradníci: Defendi – Minhoca, Osei, Paraiba, Rodrigo, Silva, Vieira

FC Arouca: Bracali – Lima, Velazquez, Bastos, Jailson – Simao, Coelho, Valente – Rodrigues, Roberto, Bernardes
    Náhradníci: Sacramento – Adilson, Dabo, Caio, Nildo, Lopez, Maurides

Rozhodčí: Tiago Antunes – Aguilar, Brás