Jokerit – Minsk 0:1 (kon.) | Čerepovec – N.Novgorod 4:3 (2:1 po s.n.)
Severstal Čerepovec
4:3 (2:1, 0:2, 1:0 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 02.09.2015, 18:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Je dobojováno! Severstal vstupoval do třetí třetiny s jednobrankovým mankem, to však gólem Nikonceva smazal a v samostatných nájezdech rozhodl o svém triumfu. Svěřenci Václava Sýkory tak berou dva body, Torpedo se vrací domů s jedním. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (21:05:15)

Pavel BUČNĚVIČ - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Severstal Čerepovec.
    Autorem rozhodujícího gólu je PAVEL BUČNĚVIČ.
    Dmitrij SJOMIN

3. série
    2:1
    Dmitrij Sjomin si na Štěpánka nepřišel, Severstal tak bere bonusový bod!
    Pavel BUČNĚVIČ

2. série
    2:1
    Domácí jsou bonusovému bodu blíže! Bučněvič si položil Proskurjakova a zakončení do odkryté části branky pro něj bylo formalitou – 2:1!
    Alexandr FROLOV

2. série
    1:1
    Štěpánek si mezírku mezi svými betony pohlídal a nedovolil Alexandru Frolovovi skórovat!
    Jurij TRUBAČJOV

1. série
    1:1
    Jurij Trubačjov překonal Proskurjakova bekhendem pod břevno, je vyrovnáno!
    Andrej KOSTICYN

1. série
    0:1
    Andrej Kosticyn dokonale zaskočil Štěpánka střelou k tyči, domácí gólman zůstal stát jako solný sloup – 0:1.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:48
    Nastavený čas neúprosně spěje ke svému konci, zřejmě půjdeme do nájezdů!

64:01
    Kagarlického je plný led, Proskurjakov se musí mít na pozoru! To už běží poslední minuta prodloužení.

63:11
    Šefer se s tím nepáral a nahodil kotouč směrem k Proskurjakovovi, nicméně dojíždějící Kagarlickij byl na místě určení příliš pozdě.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 10. Trubačjov (Šefer, Kagarlickij), 17. Kagarlickij (Černov), 45. Nikoncev (Bučněvič), rozh. náj. Bučněvič – 18. Ashton (Pepeljajev, Kosticyn), 29. Mozer (Piganovič, Videll), 39. Videll