Chabarovsk – Petrohrad 0:3 (kon.) | Vladivostok – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Novokuzněck – Riga 1:4 (kon.)
Barys – Toljatti 0:6 (kon.) | Novosibirsk – Jokerit 0:2 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (1:3 po s.n.)
Jekatěrinburg – Jaroslavl 2:3 (po pr.) | Chanty-Mansijsk – Soči 3:2 (kon.) | N.Novgorod – Nižněkamsk 1:2 (po pr.)
Minsk – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Záhřeb 2:1 (kon.)

Vladimír Sobotka (OMS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:44
    Dominik Furch (OMS) 65 minut, 27 zákroků, 2 góly, 93,1% (18:12:59)

V samostatných nájezdech už byli úspěšnější hráči Kazaně, kteří proti českému brankáři Dominiku Furchovi proměnili všechny tři své pokusy, naopak za domácí mířil do černého pouze Paršin. Celek Ak Bars si tak veze domů velice cenné dva body, hráči Avangardu se mohou utěšovat alespoň tím, že stále drží neporazitelnost po šedesáti minutách.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.
    Autorem vítězné branky je FJODOR MALYCHIN.
    Fjodor MALYCHIN

3. série
    1:3
    Furch neuspěl ani proti Fjodoru Malychinovi! Je tedy rozhodnuto.

2. série
    1:2
    Zubov nedal, netrefil branku.

2. série
    1:2
    I Oscar Möller úspěšný! Furcha prostřelil střelou na vyrážečku.

1. série
    1:1
    Trefuje se také Paršin, který si položil Garipova a zamířil do horní části branky!

1. série
    0:1
    Tkačjov jel velmi pomalu, ale kličkou do forhendu Furcha překonal!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení tedy neurčilo vítěze zápasu. O prémiový bod se bude bojovat v nájezdech.

Střely na branku v prodloužení – 2:3, celkem – 31:29.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:41
    Ještě to ale zkusili a Garipov musel akrobaticky krotit nepříjemné nahození Kuljaše. Před ním byl totiž připraven dorážet Širokov.

64:23
    Domácí drží puk ve svém obranném pásmu a vypadá to, že čekají na konec prodloužení.

64:00
    Minuta do konce prodloužení, uvidíme nájezdy?

62:59
    Po velké chybě v domácí rozehrávce mohl rozhodnout Oscar Möller, ale jeho střelu z bezprostřední blízkosti zastavil Furch!

62:38
    Varnakov dobře podržel puk pro svého obránce, jehož střelu musel vyrážet Furch.

61:45
    Nahození Lekomceva moc nebezpečné nebylo, Garipov měl na kotouč dobrý výhled.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 47. Kempný (Alexandrov, Fisčenko), 56. Černikov (Petrov) – 31. Azevedo (Sjögren, Möller), 56. Denisov (Malychin), rozh. náj. Malychin