Chabarovsk – Spartak Moskva 1:2 (kon.) | Vladivostok – Petrohrad 1:5 (kon.) | Novokuzněck – Jokerit 2:3 (kon.)
Barys – Kazaň 3:1 (kon.) | Novosibirsk – Riga 4:1 (kon.) | Omsk – Toljatti 6:1 (kon.)
Jekatěrinburg – Soči 1:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Jaroslavl 2:1 (kon.) | Minsk – Nižněkamsk 2:3 (0:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – HC Slovan 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Záhřeb 4:3 (2:1 po s.n.)
Amur Chabarovsk
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Spartak Moskva
Čtvrtek 10.09.2015, 11:30 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

Je konec! Amur Chabarovsk prohrává na vlastním ledě potřetí v řadě! Tentokrát nestačil na Spartak Moskva, kterému podlehl 1:2!

První třetina nabídla hned ve svém úvodu branku hostů, když se prosadil Maxim Potapov! Amur se pokoušel velmi rychle odpovědět, nicméně velmi dobrý výkon předvádí Engren. Druhý zásah přidal po skvělé přihrávce Lukáš Radila Vjačeslav Leščenko! Chabarovsk měl v první třetině celkem tři přesilové hry, ani z jedné však nedokázal udeřit!

Druhá třetina jednoznačně patřila domácímu celku, který svého soupeře prakticky nepustil do hry! Amur hrál další dvě přesilovky a prosadit se až ve druhém případě, když si na přihrávku Wandella najel Ruslan Bašikarov. Amur se v závěru tlačil za vyrovnáním, nicméně Engrena již nepřekonal.

Třetí třetina byla vyrovnaná, nicméně Spartak si situaci v závěru zkomplikoval! V čase 57:26 šel na trestnou lavici Lukáš Radil, nicméně Spartak těžký závěr zvládl a těsný výsledek udržel!

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA
    Jan Kolář (CHA) – 0+1, 2 střely, TOI – 20:00
    Tomáš Zohorna (CHA) – 0+0, 4 střely, TOI – 16:57
    Michel Miklík (CHA) – 0+0, 0 střel, TOI – 14:41

Lukáš Radil (SPM) – 0+1, 1 střela, TOI – 11:17

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (13:50:26)
    Spartak Moskva se raduje z prvního vítězství v základní hrací době v nové sezóně

59:49
    Aťjušov pokazil přihrávku! a Spartak vyhazuje!

59:36
    Domácí kouč si necelou půlminutku před koncem třetí třetiny bere oddechový čas!
    Velká šance Tomáše Zohorny

59:36
    Ve třetí velké příležitosti se objevil Tomáš Zohorna, avšak ani tento pokus, kdy českého útočníka našel Fajzullin, brankou neskončil!

59:24
    Lukáš Radil je zpět na ledě a Spartak přežil i sedmé oslabení v tomto zápase!

59:03
    Metsola na střídačce! Amur to zkouší v šesti hráčích na ledě!

59:01
    Michel Miklík našel křížnou přihrávkou Tomáše Zohorna, který mířil do horních pater branky, avšak jeho rána byla zablokovaná!

58:39
    Baškirov našel v pásmu najetého Fajzullina, který měl však problémy se zpracováním puku a do zakončení se nedostal.

58:19
    Spartaku se poprvé v této přesilové hře podařilo vyhodil kotouč do pásma Amuru!

58:10
    Dmitrij Tarasov vyjel zpoza branky a našel najetého Tomáše Zohornu, který však trefil pouze Engrena! Finský brankář si připisuje další důležitý zákrok!

57:56
    Z levé strany pálil po přihrávce Zuba Michel Miklík. Jeho rána však byla zablokovaná!

57:39
    Spartak dokázal vyhrál vhazování, nicméně se hostům nepodařilo vyhodit!

57:26
    Tak to je další komplikace pro Spartak! Na trestnou lavici míří Lukáš Radil, který hákoval při zakončení právě Vladislava Ušenina! Engrena tak čekají horké chvilky v brankovišti!

57:13
    Před branku Atte Engrena se dostal Vladislav Ušenin. Mladý ruský útočník byl však bráněn Tatlinem a do zakončení se nedostal!

56:37
    Spartak je již v plném počtu! Do úniku se dostal Lešečenko, který však proti sobě měl Šulakova, který ho o puk obral!

56:09
    Dmitrij Tarasov našel mezi kruhy Tomáše Zohornu, jehož tvrdou střelu však dokázal vyrazit Atte Engren!

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 37. Baškirov (Wandell, Kolář) – 2. Potapov (Bodrov, Šmeljov), 14. Leščenko (Radil, Voronin)

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Šulakov, Zub, Kolář (A), Terjajev, Vejovkin, Aťjušov, Čerepanov – Tarasov (C), Miklík, Zohorna – Baškirov, Wandell, Fajzullin – Litovčenko, Vl.Ušenin, Velikov – Vjavalcev, Sokolov, Li
    Spartak Moskva: Engren (Ivannikov) – Genoway, Gilroy, Ablajev, Levickij, Korobov (A), Tatlin, Sorokin, Jermakov – Lesčenko, Šafigulin (A), Radil – Voronin, Ipatov, Toluzakov – Šmeljov, Potapov (C), Bodrov – Radulov, Vasiljev, Klimenko

Rozhodčí: Buturlin, Naumov – Koršak, Černěšev