Kladno – Letňany 3:2 (kon.) | Kometa Brno – Mountfield HK 1:3 (kon.) | HC Litvínov – Písek 10:2 (kon.)
K. Vary – PZ Kladno 4:2 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:2 (0:1 po s.n.) | Olomouc – Vsetín 2:3 (0:2 po s.n.)
Žďár n/S – Sparta 1:10 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 7:1 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 15:2 (kon.)
Třinec – Šumperk 8:0 (kon.)
Rytíři Kladno
3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
HC Letci Letňany
Čtvrtek 10.09.2015, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno (2. plocha) • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 3. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (17:11:23)

Je dobojováno! V poslední periodě jsme vidělo pouze jednu branku, a to na straně hostů, kdy snižoval a zároveň se postaral o finální branku Jelínek. Rytíři si tak ve třetím kole připisují třetí výhru a zatím v nové sezoně neztratili ani jeden bod!

60:00

52:08
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany. Dvě minuty za napadení dostává Jonáš Homola.

50:23
    Letňany právě vstřelily branku!
    Hosté se dočkávají druhé branky a dramatizují utkání. Autorem branky je MATĚJ JELÍNEK, který dává svému týmu naději v podobě kontaktního gólu. Asistence: Ivan Lytvynov.

43:22
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno. Dvě minuty dostává za držení protihráče Jan Kleveta.

40:01

Je za námi již i druhá perioda, ta nám nabídla tři branky, a to na straně domácích dvě a na straně hostů jednu. Nejprve zvyšoval na rozdíl dvou branek Martin Bláha, který o chvilku později se prosadil znovu a navýšil skóre na 3:0. Ve třicáté sedmé minutě snižoval během přesilové hry Tadeáš Pinkas.

40:00

39:09
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany. Dvě minuty dostává za hákování Matěj Jelínek.

36:53
    Hosté se přeci jen dočkávají. Během přesilové hry se po asistenci Klikorky prosazuje TADEÁŠ PINKAS. Asistence: Karel Klikorka.

36:13
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno. Dvě minuty dostává za podražení Martin Nagy.

32:45
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Rytíři využívají dvojnásobnou přesilovou hru. Během početní výhody pět proti třem se prosadil MARTIN BLÁHA. Asistence: Adam Zich.

32:28
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany. Dvě minuty dostává za podražení Adam Navrátil.

32:28
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany. Dvě minuty dostává za sekání Dominik Sklenář.

24:35
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení. K puku se dostal MARTIN BLÁHA, ten zakončoval v oslabení. Asistence: Matyáš Filip.

23:54
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno. Dvě minuty dostává za podražení Oto Rudovský.

20:01

Je za námi úvodní třetina, ta nám nabídla jednu branku, a to na straně domácích, kdy se prosadil v patnácté minutě během přesilové hry zatím jako jediný kapitán Rytířů, Ondřej Bláha.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 15. O. Bláha (Zich), 25. M. Bláha (Filip), 33. M. Bláha (Zich) – 37. Pinkas (Klikorka), 51. Jelínek (Lytvynov)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Kiml) – Smažík, Zich, Slabý, Šmolík, Rudovský – Hasil, Srbek, Karásek, Petrus, Kleveta, Kulma, Obadal, Filip, Bernát, Zíka, M. Bláha, Nagy, O. Bláha, Tržil. Trenér: Jan Krégl.
    HC Letci Letňany: Pařík (Hamalčík) – Klikorka, Riley, Hlinka, Fleischman, Lytvynov, Schönbauer – Sklenář, Nárovec, Navrátil, Němec, Šíba, Kalina, Štěbeták, Homola, Vlček, Jelínek, Pinkas. Trenér: Tomáš Blažek

Rozhodčí: Nepomucký – Svoboda, Špůr