HC Plzeň – HC Litvínov 5:3 (kon.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Zlín – Opava 12:0 (kon.)
Vítkovice – Třinec 3:5 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Olomouc – Vsetín 9:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 7:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2:3 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 6:1 (kon.)
K. Vary – Sparta 1:2 (po pr.) | Jihlava – Letňany 5:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1)
HC Sparta Praha
Pátek 11.09.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 3. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a u hokeje zase někdy napočtenou. (20:21:03)

Dnes byla nakonec šťastnější pražská Sparta, se kterou to dlouho vypadalo špatně, ale nakonec dokázala na poslední chvíli vyrovnat a v prodloužení nakonec obrat dokonala. Na karlovarském ledě tak ukořistila cenné dva body.

64:23
    Sparta právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. Hosté dokázali utkání otočit a domu si tak odvážejí dva body. Poslední gól tohoto utkání zaznamenal OSTAP SAFIN. Bez asistence.

63:22
    Hra se přesunula za karlovarskou branku.

62:41
    Puku se ujali domácí a ujíždí s ním do útočného pásma před brankáře Hofmanna.

62:15
    Horký blokoval vlastním tělem střelu Vandase.

61:49
    Puku se stále drží Sparta, která se snaží založit útok.

61:00
    Buly vyhráli Spaťané a pokračuje se v obraném pásmu Varů.

60:28
    Jeřábek pálil z mezikruží, avšak branku přestřelil.

60:01

Ve třetí třetině byli opět aktivnější hosté, ale vyrovnat dokázali až v samotném závěru díky jejich power-play. Utkání tak posunuli k prodloužení. Na celkové rozdělení bodů mezi týmy si tak budeme muset ještě počkat.

60:00

59:28
    Hosté tak dlouho a silně tlačili obranu domácích až přeci jen její hradby prolomili. Puk do sítě dostal JAKUB WOJNAR. Asistence: Martin Dubský, Vojtěch Komárek.

59:14
    Na kluzišti je to nyní velmi vypjaté a domácí zažádali o oddechový čas.

58:42
    Hosté to zkouší v šesti.

58:38
    Hostí si berou oddechový čas.

58:30
    Hostující tvrdě srazili brankáře Grančarova, který leží otřesen ve vlastním brankovišti.

58:02
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

Daniel Kot

Branky a nahrávky: 32. Novák (Horký, Kurfürst) – 60. Wojnar (Dubský, Komárek), 65. Safin

HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (Beran) – Bernáth, Pátek, Pajk, Hrůša, Novák, Klejna, Kala, Přibyl – Pastyřík, Kurfürst, Horký – Slabý, Bečka, Prošek – Hotěk, Šála, Tamáš – Chodounský, Halberštát, Habr. Trenér: Václav Eismann
    HC Sparta Praha: Hofmann (Wolf) – Sedliský, Eliáš, Jeřábek, Janda, Vandas, Procházka, Horský, Hanuš – Chlouba, Komárek, Wojnar – Dubský, Schwamberger, Safin – Šišolák, Kropáček, Maršoun – Švarc, Nacházel, Kafka. Trenér: Richard Žemlička

Rozhodčí: Zubzanda – Havelec, Kokrment