Lipt. Mikuláš – Michalovce 4:3 (kon.) | Trnava – Nové Zámky 1:8 (kon.) | Bardejov – Detva 4:3 (po pr.)
Senica – Topoľčany 5:4 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 1:0 (po pr.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 11.09.2015, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR) • 2. kolo

V dramatickom zápase si tri body pripisujú napokon hráči Liptovského Mikuláša, ktorí zdolali Michalovce rozdielom gólu 4:3. Prvá tretina patrila domácim, ale v druhej časti sa karta obrátila. Liptáci však v tretej tretine predviedli väčšiu túžbu po víťazstve a po rozdielovom góle Holigu necelých desať minút pred koncom oslavujú prvé víťazstvo v sezóne. (19:46:17)

60:00

58:36
    Banovský dostáva dve minúty trest za podrazenie.

54:15
    Dve minúty pre Kubáta za hákovanie.

49:12
    Trest pre hostí za príliš veľa hráčov na ľade. Dve plus desať za nešportové správanie pre Okoličányho.

49:12
    Liptovský Mikuláš dal gól!

Gól strelil JÁN HOLIGA, na ktorý mu parádne nabil Nádašdi.

47:02
    Ján Holiga odchádza na dve minúty na trestnú lavicu za nedovolené bránenie.

43:18
    Faith opäť zohrieva trestnú lavicu. Dve minúty dostal za hákovanie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:21
    Vylúčenie na strane hostí. Trest dve minúty dostáva Juraj Faith za podrazenie.

34:12
    Filip Mezovský dostane dve minúty za krošček.

32:42

Obrovskú chybu hosťujcej obrany potrestal pri vlastnom oslabení MAREK URAM – 3:3.

32:19
    Skúsený Nádašdi si pomohol faulom a za nedovolené bránenie si ide sadnúť na dve minúty na trestnú lavicu.

31:08
    Dukla Michalovce dala gól!

Hostia sa po prvýkrát v zápase dostávajú do vedenia. Po prihrávke Čížka sa presadil JURAJ FAITH.

21:50

TOMÁŠ BANOVSKÝ strieľa po prihrávke Faitha svoj druhý gól v zápase a opäť vyrovnáva skóre – 2:2.