Zlín – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Jihlava – Třinec 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 6:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 6:2 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 10:1 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:5 (kon.) | K. Vary – Kladno 1:6 (kon.)
Berani Zlín
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
HC Kometa Brno
Sobota 12.09.2015, 12:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

Je dobojováno. Zlín v prodloužení urval bod navíc zásluhou Jakuba Sirota. Z mé strany je to ze stadionu Luďka Čajky vše. Díky za pozornost a mějte příjemný zbytek dne. (14:23:38)

62:55
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Obránce JAKUB SIROTA nabral rychlost už ve středním pásmu, projel kolem mantinelu, namířil si to na bránu a střelou na vzdálenější tyč rozhodl o vítězi zápasu. Asistence: Adam Hořanský.

62:31
    A opět je střela brněnského útočníka zblokována.

61:40
    Havlát zůstal zapomenutý za obranou, ale chyběla mu rychlost ´, takže ho obránce Zlína stačil dobruslit a střelu i zablokoval.

60:32
    Střela Komety končí na chráničích Halody. Uvidíme tak vhazování u zlínská svatyně.

60:01

Šedesát minut vítěze nepřineslo a tak uvidíme prodloužení a možná i samostatné nájezdy.

60:00

59:36
    Hosté si berou oddechový čas.

59:02
    Střela od mantinelu končí za brankou Halody. Do útoku jde zase pro změnu Zlín.

58:00
    Dvě minuty do konce a zápasu a poslední minuty jsou velká bitva.

56:19
    Zlín si vytvořil tlak v útočném pásmu, ale k nějaké pořádné šanci se ne a ne dostal.

54:50
    Nováček se prokličkoval až ke střele z kruhu, ale Haloda Zlín podržel.

53:30
    Hosté získali pásmo poté co Haloda podržel střelu od mantinelu.

52:14
    Miko se ocitl v dobré pozici na kruhu, odkud vyslal střelu na branku. Tu Slavíček zneškodnil, ale jen se štěstím poté ustrážil i dorážku Karafiáta.

50:46
    Máme opět vyrovnáno. Dalajka poslal puk na modrou, odkud se do puku opřel PETR PROCHÁZKA a propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Patrik Dalajka, Adam Hořanský.

50:27
    Puk zůstal někde pod nohama hráčů a sudá raději přerušil hru.

50:00
    Haloda kryje střelu od modré a uvidíme tak vhazování u zlínské branky.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 3. Hladiš (Gazda), 34. Vyoral (Strmiska), 51. Procházka (Dalajka, Hořanský), 63. Sirota (Hořanský) – 26. Havránek (Dvořák), 34. Kupčík (Grünwald), 48. Biolek (Nováček, Švedja)

Berani Zlín: Haloda (Barvík) – Kosorin, Váňa, Sirota, Řezníček, Procházka, Gazda, Kolařík – Hlaváč, Gago, Miko, Dalajka, Stiksa, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský.
    HC Kometa Brno: Slavíček (Gerža) – Švejda, Štancl, Sedláček, Kubeš, Kabelka, Kupčík, Kratochvíl – Tůma, Havlát, Dvořák, Nováček, Biolek, Nohel, Garčic, Dupljaku, Havránek, Boltwan, Grünwald.

Rozhodčí: Hradil – Bryška, Lukš