Zlín – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Jihlava – Třinec 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 6:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 6:2 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 10:1 (kon.) | Slavia – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 0:5 (kon.) | K. Vary – Kladno 1:6 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:3 (2:1, 0:0, 3:2)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 12.09.2015, 16:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

Děkuji vám za pozornost a někdy opět na počtenou! (18:15:22)

V dnešním napínavém duelu jsme viděli osm branek. Pět z nich skončilo v liberecké síti, a tak si domácí připisují nejen skalp lídra, ale hlavně tři cenné body do tabulky.

59:16
    Hostující Šír dostává dvě minuty za podražení.

58:24
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté hrál v šesti bez brankáře a to se jim stalo osudným. MARTIN KRAJŇÁK trefuje odkrytou libereckou klec. Bez asistence. 5:3

57:31
    Icing hostů.

57:20
    Ofsajd hostů.

57:09

56:25
    Postavení libereckého hráče v brankovišti.

55:09
    Hodně netaktický faul od Denise Kusého. Ten narazil zezadu hostujícího Solenského a dostává trest na dvě minuty + deset minut osobní trest za vražení zezadu. Míří tak do šatny a trest odpyká David Baróci.

55:03
    Méně než pět minut zbývá do závěrečné sirény, hostům se ale nedaří dostat pardubické pod trvalejší tlak.

54:35
    Milimetrový ofsajd libereckých.

53:56
    Ružička pálí těsně mimo!

52:05
    Do konce řádné hrací doby nám zbývá necelých osm minut a utkání ještě slibuje velké drama, hraje se otevřený hokej a vzhledem k dosavadnímu průběhu se zde může stát ještě leccos.

51:47

51:31

50:55
    Neuvěřitelné drama! Domácí jsou opět ve vedení. Byl to ADAM RUŽIČKA, který byl velmi důrazný a obloučkem přehodil klečícího Hosnedla. Asistence: Filip Zadina. 4:3

50:24
    Radost hostů měla pouze krátkého trvání, neboť TOMÁŠ PIPEK vyrovnává po zasunutí puku za Hosnedla. Asistence: Josef Horyna. 3:3

50:12
    Liberec právě vstřelil branku!
    Obrat jest dokonán! Hosté se při hře čtyři na čtyři dostávají do vedení. JAKUB MEČÍŘ se opřel do puku a rozvlnil pardubickou síť. Asistence: Samuel Solenský. 2:3

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 1. Panna (Hoskovec, Krajňák), 1. Zadina (Kusý), 51. Pipek (Horyna), 51. Ružička (Zadina), 59. Krajňák – 12. Solenský (Paločko), 44. Svoboda, 51. Mečíř (Solenský)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Horyna, Rudy, Nedbal, Kučera, Beran, Faltys – Pipek, Krajňák, Panna – Zadina, Ružička, Kusý – Rohlík, Hoskovec, David Voženílek – Dušek, Hlaváček, Barkóci.
    Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Petruželka) – Turek, Klinger, Arlt, Husa, Mečíř, Tržický, Starosta – Šír, Huňa, Rubeš, Král, Gecko, Solenský, Svoboda, Zachar, Kačírek, Paločko, Hylena.

Rozhodčí: Barek – Špůr, Marek