Kadaň – Kladno 4:2 (kon.) | Havířov – Litoměřice 6:2 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 2:0 (kon.)
Třebíč – Přerov 3:1 (kon.) | Most – Šumperk 8:2 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 4:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:1 (3:0, 0:1, 0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 12.09.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 2. kolo

V závěrečné části hry branka nepadla, a tak skóre zápasu zůstalo stejné, jako po druhé třetině. Třebíč si zkušeně výsledek pohlídala a získává v prvním domácím zápase důležité tři body, čímž se dostává na třetí příčku v tabulce. Pro dnešek je to ode mě vše, u příštích onlajnů, na shledanou! (19:58:49)

59:36
    Třebíč drží puk a už se nikam nežene.

59:17
    Další vyloučení na obou stranách po šarvátce mezi Eratem a Přindišem. Oba dostali dvě minuty za hrubost.

58:59
    Po individuální akci Přibyla a jeho následné střele hostující brankář puk přidržel. Vhazovat se bude po jeho levici.

58:16
    Horáci nahazují puk do útočné třetiny.

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:49
    Další šarvátka před Vejmelkem po nahození jednoho z hostujících obránců.

57:24
    Třebíč se už nikam nežene a chce zřejmě zápas v klidu dohrát.

56:58
    Puk mají v moci Horáci a drží ho za svoji bránou.

56:06
    Luka Petelin vyslal na brankáře Slováka nenápadnou ránu, ten s ní měl veliké problémy a málem tento pokus skončil gólem!

54:18
    V posledních sekundách hry se doopravdy hraje velice tvrdě.

53:45
    David Dolníček schytal další tvrdý zákrok loktem do oblasti hlavy, a jen těžce se zvedá z ledové plochy. Rozhodčí ale tento zákrok zřejmě neviděl, a tak ho nepotrestal.

53:31
    Tomášovi Svobodovi se ani nadvakrát nepodařilo zakončit.

53:13
    Dlouhý boj o kotouč u mantinelu končí hvizdem rozhodčího.

52:49
    Milan Přibyl nahazuje puk do útočné třetiny.

Branky a nahrávky: 1. Dolníček (Erat, Svoboda), 10. Dočekal (Psota, Polodna), 18. Psota (Niko, Čejka) – 39. Hrazdira (Stoklasa)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Klimeš) – Malena, Bilčík, Čejka, Niko, Šaur, Škůrek – Erat, Dolníček ''C'', Svoboda – Dočekal, Polodna, Psota – Kusko, Baldwin, Zuzin – Přibyl, Čech, Petelin
    HC ZUBR Přerov: Slovák (Grigárek) – Chmelíř, Grof ''C'', Novotný, Ferenc, Přindiš, Šnajnar, Běhal, Pala – Procházka, Pšurný, Dostálek – Popelka, Sikora, Stoklasa – Goiš, Šebek, Hrazdira – Školoud, Král, Kratochvil

Rozhodčí: Trombík – Polák, Rampír