Kadaň – Kladno 4:2 (kon.) | Havířov – Litoměřice 6:2 (kon.) | Slavia – Benátky n/J 2:0 (kon.)
Třebíč – Přerov 3:1 (kon.) | Most – Šumperk 8:2 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 4:1 (kon.)
AZ Havířov
6:2 (1:0, 4:1, 1:1)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 12.09.2015, 17:00 • K&K PNEU Aréna • Chance liga • 2. kolo

AZ Havířov zvládl toto utkání s přehledem a po vítězství 6:2 si připsal první tři body do ligové tabulky. Litoměřice naopak zůstávají bez bodu.

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase příště. (19:26:05)

59:29
    Havířov již nikam nespěchá, tenhle zápas domácí rozhodli ve druhé třetině.

59:05
    Sztefek na modré nerozehrál dobře a hosté tak získali cenné vteřinky.

58:29
    Na teč byl vyzván Staněk, ale nedokázal puk usměrnit mezi tři tyče.

58:14
    Mikliš sevřel kotouč a dostává dvě minuty za zdržování hry. Závěr utkání tak odehraje AZ v početní výhodě.

57:55
    Pokračuje se tedy v plném počtu na obou stranách.

57:34
    Za Havířov jsou vyloučeni Krisl a Bárta. Na druhé straně odchází Berger a Čáp, všichni dvě minuty za hrubost.

57:34
    Nyní se nám strhla u branky Litoměřic pořádná mela! Do souboje přispěchal za Havířov Jiří Krisl jako správný kapitán, který ukázal hostům, že takovéto chování nemíní tolerovat.

57:15
    Bárta dobře zabojoval a nakonec se dostal ke kotouči, hosté mají problém s rozehrávkou ve vlastní obranné třetině.

56:43
    Šulc a také Pechanec dostávají 2+2 minuty za hrubost.

56:43
    Pavelka po souboji v brankovišti posunul branku, poté si ještě Pechanec vyměnoval názory se Šulcem, ale rozhodčí je včas odtrhli.

56:18
    Bahounek nebezpečně rozehrál, ale nakonec to pro domácí dobře dopadlo, když Svoboda stačil kotouč přihrát na spoluhráče.

55:47
    Ostrčil nahodil puk na zadní mantinel, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů, kdo by se k němu dostal.

55:21
    Halou se již ženou oslavné chorály na počest havířovské vítězství, kterému již věří asi úplně všichni přítomní.

54:42
    Před Rimmela se odrazil kotouč, ale Pavelka byl rychlejší a stihl jej schovat pod lapačku.

54:20
    Zakázané uvolnění Litoměřic vrací hru před Pavelkou.

53:36
    Pechanec mohl ke dvěma asistencím přidat i branku, dobře se obtočil kolem tyče, ale jeho zakončení Pavelka pokryl.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 2. Sztefek (Pechanec), 25. Sztefek (Pechanec), 26. Maliník (Sztefek), 27. Kanko (Sedláček, Maruna), 30. Mazanec (Kalus, Bárta), 48. Lenďák (Staněk) – 36. Kalla (Ma. Procházka, Rousek), 53. Valášek (Doležal, Švagrovský)

AZ Havířov: Svoboda (Matoušek) – Lenďák, Korím, Bahounek, Krisl, Ostrčil, Mazanec, Bail – Kalus, Maliník, Staněk – Bárta, Pechanec, Sztefek – Kanko, Sedláček, Maruna – Matějek, Rimmel, Bednář – Kurovský
    HC Stadion Litoměřice: Král (27. Pavelka) – Piegl, Krstev, Plášil, Šulc, Bílek, Čáp, Mikliš – Procházka Ma., Kalla, Rousek – Kopta, Švagrovský, Doležal – Berger, Nedvídek, Ondráček – Valášek, Racek, Procházka Mi.

Rozhodčí: Koziol – Vengřín, Konvička