Vsetín – Nový Jičín 5:1 (kon.) | SK Karviná – Opava 3:4 (kon.) | Nymburk – Řisuty 4:5 (kon.)
Klášterec nO – Pelhřimov 11:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Kopřivnice – Břeclav 0:3 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 8:2 (kon.) | Žďár n/S – Klatovy 4:5 (kon.)
Děčín – Tábor 2:7 (kon.) | Kobra – Bílina 7:4 (kon.) | Jablonec n/N – Písek 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Val. Meziříčí 6:0 (kon.)
SC Marimex Kolín
8:2 (3:0, 3:1, 2:1)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Sobota 12.09.2015, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 1. kolo

Je vybojováno první mistrovské utkání SC Kolín – KLH Vajgar Jindřichův Hradec skončilo 8:2!
    Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni za domácí David Šafránek a Jakub Pípal.
    Tímto je to pro dnešek vše, budu se těšit za týden na viděnou. (19:23:37)

59:50
    Fanoušci domácí zahájili zpěv hymnou Kolína a posledními vteřinami doprovázejí konec zápasu.

59:19
    Ofsajd Vajgaru.

59:00
    Poseldní minuta třetí třetiny.

58:05
    Malého nahození na branku, Semirád netrefil.

57:33
    Vajgar právě vstřelil branku!

Hostům se přeci jen podařilo snížit stav na 8:2! Autorem druhé branky Vajgaru je FILIP TOMŠÍK.

Asistence: Luboš Voříšek, Jakub Pípal

57:10

55:10
    Vyloučen Ota Lazorišák na 2 minuty za hákování.

52:01
    Čárový rozhodčí se právě upískl. Nejdříve pískl, že domácí hráli v 6ti, ale ve střídání se puku nedotkli.

50:44
    Na trestnou lavici hostí míří David Košťál (JHR) na 2 minuty za zdržování hry.

50:20
    Dnešní utkání sleduje 575 diváků.

49:18
    Šanci Martina Brabce vychytal Martin Sejpal.

48:40
    Hosté se ujali kotouče a přesunuli hru k Sejpalovi.

48:24
    David Šafránek v další šanci, tentokrát minul.

46:16
    Kozlové právě vstřelili branku!

DAVIDOVI ŠAFRÁNKOVI to dnes opravdu střílí! Střílí svůj pátej gól tohoto utkání. Stav skóre 8:1.

Asistence: Dominik Zumr

46:13
    Potrestán Martin Brabec (JHR) dnes již po třetí. Vyloučen na 2 minuty za hákování.

44:21
    Střelu od Tomšíka zachytil Sejpal mezi botony.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 1. Šafránek (Morkes), 18. Šafránek (Zumr, Skokan), 20. Voženílek (Morkes, Skokan), 25. Malý (Hanzl), 30. Semirád (Pácal, Malý), 36. Šafránek (Morkes), 42. Šafránek (Zumr), 47. Šafránek (Zumr) – 21. Voříšek, 58. Tomšík (Voříšek, Pípal)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pácal, Hanzl, Skokan, Březina, Barták, Voženílek, Pýcha – Ježek, Semirád, Malý – Zumr, Šafránek "C", Morkes "A" – Kadlec J. ml, Kadlec J. st, Němec, Černý, Marvánek
    Trenér Jiří Seidl

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Švihálek (Marek) – Kohút, Tržil, Jon, Šergl, Kadlec A., Pípal, Popelka, Port, Jasenský, Tomšík "A", Šafář, Brabec, Voříšek "C", Bílek, Košťál, Lazorišák "A", Lejčko, Švihálek, Michal