Vsetín – Nový Jičín 5:1 (kon.) | SK Karviná – Opava 3:4 (kon.) | Nymburk – Řisuty 4:5 (kon.)
Klášterec nO – Pelhřimov 11:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Kopřivnice – Břeclav 0:3 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 8:2 (kon.) | Žďár n/S – Klatovy 4:5 (kon.)
Děčín – Tábor 2:7 (kon.) | Kobra – Bílina 7:4 (kon.) | Jablonec n/N – Písek 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Val. Meziříčí 6:0 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
HK Nový Jičín
Sobota 12.09.2015, 15:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 1. kolo

Konec zápasu. Vsetínští byli od druhé části lepší a dokázali svoji převahu přetavit i v brankové úspěchy. V domácí premiéře tak berou zaslouženě tři body. Z Lapače přejeme hezký zbytek soboty.

Zásahy brankářů ve třetí třetině: 5:11 (celkem 24:40). (17:59:39)

59:42
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Hromadovi bere čisté konto MATOUŠ KRATOCHVÍL, který využil trmy-vrmy před vsetínskou brankou a zaznamenal alespoň čestný úspěch pro svůj tým. Asistence: Jan Andrýsek.

59:30
    Hosté ještě kombinují před Hromadou...

58:56
    Nedbálek osamocen před Chvostkem poslal puk mimo!

58:12
    Dnešnímu utkání přihlíží 1340 diváků.

57:36
    Domácí David Vítek sekl v útočném pásmu Flašara a dostává od sudího dvě minuty. Nový Jičín dostává příležitost ještě alespoň zkorigovat nepříznivý stav.

56:57
    Nadějný útok hostů končí ofsajdem.

56:02
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Slováček si zřejmě vzhledem ke skóre dovolil velkou parádu. Chvostka překonal brilantní "Forsbergovou" kličkou a domácí vedou už 5:0.

56:02
    Slováček byl při samostatné akce zatažen hostující obranou, sudí nařizuje trestné střílení.

54:40
    Vsetínu se přesilovka nevyvedla, hosté hrají v plném počtu.

53:55
    Vítek si odkroutil desetiminutový trest a nyní dostává společně s Petrem Hruškou příležitost v přesilovce. Jejich souhře zatím chybí lepší muška.

53:31
    Matěj Málek zůstal po souboji s Juríkem ležet na zemi. Po chvíli se zvedl, ale místo na střídačky zamířil do kabin. Pravděpodobně potřebuje ošetřit zranění.

52:40
    Ovšem ne na dlouho. Jan Andrýsek se provinil držením a putuje za katr. Valaši tím dostávají příležitost ještě v závěru utkání navýšit skóre.

51:38
    Kompletní je už i Nový Jičín.

51:01
    Domácí jsou v plném počtu.

50:52
    Lehečka sám před Hromadou trefil jen výstroj vsetínského gólmana!

50:31
    Hromada před dotírajícím Kratochvílem ukryl puk pod lapačkou, vhazuje se po jeho pravici.

49:38
    Novojičínský Martin Kabeláč sekl mimo hru Zúbkovi po hokejce, odsedí si dvě minuty za sekání.

49:01
    Hostující Jan Andrýsek nezvládl emoce a mimo hru dal pěstí domácímu Martinu Kubo. Dostává za to dvě minuty. Za co ovšem bude pykat 2 + 2 minuty i vsetínský útočník, to ví jen hlavní rozhodčí.

Václav Trávníček

Branky a nahrávky: 15. Hryciow (Kolařík, Vaněk), 27. Kolařík (Tesařík, Zúbek), 29. Tesařík (Kolařík, Dvořák), 37. Vrba (Nedbálek, Vávra), 57. Slováček (TS) – 60. Kratochvíl (Andrýsek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada – Hryciow, Tesařík, Nedbálek, Vrba, Řezáč, Žák, Báchor – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Slováček, Dvořák, Vávra – Kubo, Ondráček, Vítek – Jurík, Daněk, Ambruz – P. Hruška.
    HK Nový Jičín: Iláš (30. Chvostek) – J. Hruška, Andrýsek, Flašar, Vašut, Cabák, Horák – Škumát, Macháček, Lehečka – Novotný, Zdeněk, R. Gebauer – Ižacký, Kabeláč, Mikšan – Uhlár, M. Kratochvíl, Málek.

Rozhodčí: Krenželok – Hanzlík, Novák