Vsetín – Nový Jičín 5:1 (kon.) | SK Karviná – Opava 3:4 (kon.) | Nymburk – Řisuty 4:5 (kon.)
Klášterec nO – Pelhřimov 11:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Kopřivnice – Břeclav 0:3 (kon.) | Kolín – Jindř. Hradec 8:2 (kon.) | Žďár n/S – Klatovy 4:5 (kon.)
Děčín – Tábor 2:7 (kon.) | Kobra – Bílina 7:4 (kon.) | Jablonec n/N – Písek 1:5 (kon.)
Frýdek-M. – Val. Meziříčí 6:0 (kon.)
HC Frýdek-Místek
6:0 (1:0, 0:0, 5:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 12.09.2015, 19:00 • Hala Polárka • 2. liga skupina Východ • 1. kolo

Třetí třetinu ovládli jednoznačně frýdecko-místečtí hokejisté, svému soupeři nastříleli rovnou pět branek a zařídili si tak jasné vítězství v prvním soutěžním utkání. (22:14:34)

59:25
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Frýdecko-místečtí přidávají pul minuty před koncem utkání šestou branku! VLADIMÍR LUKA poslal přesnou trefou puk za záda Čápa!

58:20
    Domácí předvádějí dobrou obrannou práci a vyhazují puky do bezpečí.

58:00
    Běží poslední dvě minuty utkání.

57:36
    Kowalczyk si odsedí dvě minuty za sekání.

57:34

56:45
    Hosté se snaží marně usadit v útočném pásmu, frýdecká obrana jim to ale zatím na delší dobu nedovolila.

55:55
    Káňa se dostal do samostatného úniku ve vlastním oslabení, překonat Čápa se mu ale nepodařilo

55:34
    Piecha si odsedí dvě minuty za podražení, hosté si tak zahrají další přesilovou hru.

55:11
    Po chybě ve frýdecké obraně se ke střele dostal Pořický, puk ale skončil pouze v ochranné síti.

54:22
    Domácí opět kombinují v útočném pásmu.

53:56
    Oddechový čas pro hosty.

53:46
    Domácí stále drží puk na svých holích a ohrožují hostujícího gólmana.

52:38
    Krátce po skončení oslabení se k puku dostal DAVID CIENCIALA, který Čápa hravě překonal a přidal tak svůj druhý gól v utkání!

51:52
    V oslabení se ke střele dostal Franek, Čápa ale překonat nedokázal.

51:10
    Hosté se na dlouho usadili v útočném pásmu a vyslali na Danečka několik nebezpečných střel, ten si ale se všemi poradil.

50:26
    Cienciala si odsedí dvě minuty za hákování.

Monika Návratová

Branky a nahrávky: 11. Franek (Cienciala, Rufer), 46. Cienciala (Kowalczyk, Rufer), 47. Christov (Luka, Káňa), 50. Klimša (Kovařčík, Meidl), 53. Cienciala (Kowalczyk), 60. Luka

HC Frýdek-Místek: Daneček (Šimboch) – Dresler, Jeník, Heider, Krutil, Kowalczyk, Matyáš Kulhánek – Franek, Piecha, Sonnek, Klimša, Kovařčík, Samiec, Rufer, Schwarz, Káňa, Cienciala, Meidl, Luka, Christov
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (Vlach) – Mikel, Zbořil Kovář, Tomiga, Arnošt, Martin Varga, Hradil – D. Varga, Martiník, Sprušil, Pořický, Miroslav Varga, Studený, Medek, Kývala, Baroš, Kubáč

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Vengřín