Štěchovice – Most 1:0 (kon.) | Union 2013 – Táborsko akademie 0:2 (kon.) | Čáslav – Brozany 0:1 (kon.)
Benátky n/J – Jirny 3:1 (kon.) | Domažlice – Kolín 2:0 (kon.) | Zápy – Králův Dvůr 1:1 (3:4 po pen.)
Benešov – Tachov 0:0 (5:3 po pen.)
Union 2013
0:2 (0:1)
FC Táborsko akademie
Neděle 13.09.2015, 17:00Česká fotbalová liga • 6. kolo

Je tu konec zápasu, domácí se ve druhém poločase hodně snažili o dotažení jednobrankové ztráty z prvního poločasu, i ve druhé půli se ale prosadilo jenom Táborsko, které si tak odváží tři body za výhru 0:2. Ode mě vše, přeji vám příjemný vstup do následujícího týdne. (18:54:10)

90+4

90+3
    Střídání v týmu Union 2013: ze hřiště odchází Turek, přichází Bouška.

90+1
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Stoszek, přichází Michalec.

90+1
    Hlavní sudí nastavuje utkání ještě o čtyři minuty.

89
    Žlutou kartu dostává Zmeškal (Union 2013).

88
    Hosté v klidu brání své dvoubrankové vedení.

86
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Nohava, přichází Novák.

85
    Míč přes zeď skončil ale jen těsně vedle levé tyče.

84
    Jedna z posledních šancí alespoň na zdramatizování koncovky zápasu. Na řadu přijde přímý kop pro domácí z dobré vzdálenosti.

82
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Bakule, přichází Peterka.

81
    Domácí se pohybují stále v útoku, Táborsko už spíše brání a snaží se zabránit kýženého gólu Unionu.

78
    Střídání v týmu Union 2013: ze hřiště odchází Macháček, přichází Janouch.

78
    Ani nyní ale domácí nebyli úspěšní.

78
    Odvrácenou standardní situaci si Union zopakuje z druhé strany.

77
    Domácí kapitán Janda rozehrával přímý kop, který hostující brankář nakonec musel vyrazit na roh.

74
    Střídání v týmu FC MAS Táborsko B: ze hřiště odchází Dordič, přichází Michal Rabiňák.

71
    Veliká porce času se odehrává před brankou Táborska, Blažek ale často, nebo vážněji, zasahovat nemusí.

67
    Táborsko mělo po faulu ve středu pole výhodu, jenomže se nedostalo ani do vápna a celou akci zakončilo dalekonosnou střelou do náruče brankáře Unionu.