Marítimo – Setúbal 5:2 (kon.) | Moreirense – União Madeira 0:0 (kon.) | Nacional – Coimbra 2:0 (kon.)
Guimarães – Tondela 1:0 (kon.) | Rio Ave – Sporting 1:2 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:0 (1:0)
CD Tondela
Neděle 13.09.2015, 18:00 • Estádio D. Afonso Henriques • Portugalská Primeira Liga • 4. kolo

Domácí Guimarães tedy poráží Tondelu díky vlastní brance Machady ze třinácté minuty. Nováček soutěže odehrál dobrý zápas, měl větší držení míče i větší počet střel na branku.

Guimarães se posouvá na jedenácté místo v tabulce s pěti body a přeskakuje tak dnešního soupeře. Tondela klesá o místo na čtrnáctou pozici.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:05:17)

90+5

90+5
    Jones ještě drží svůj tým! Vychytává pokus Henriqueho.

90+4
    Faulovaný Lica na polovině hostů. Guimarães s rozehrávkou nepospíchají.

90+2
    Tondela se ještě nevzdává. Centr do vápna musí srážet Kaká.

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločasu pět minut.

90
    Machado musel zabrzdit útok domácích.

89
    Domácí aktivní obranou nedávají šanci na usazení kombinace v jejich pásmu.

88
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Tozé, přichází Cafú.

87
    K otočce ve vápně se dostal Júnior, ale svou střelu poslal metr vedle.

86
    Hosté si nepřihrávají přesně a tím dávají šanci soupeři k rychlým únikům.

85
    Domácí hráči drží míč daleko od své branky.

84
    Tondela se snaží dostat do vápna soupeře, ale zatím se jí to nedaří.

82
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Tomane, přichází Viragio.

81
    Posledních zhruba deset minut pro Tondelu, aby alespoň vstřelila gól, který by zremizoval utkání.