Benátky n/J – Kadaň 5:2 (kon.) | Litoměřice – Motor ČB 5:4 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – Havířov 7:4 (kon.)
Šumperk – Jihlava 4:5 (po pr.) | Přerov – Most 4:1 (kon.) | Kladno – Třebíč 1:2 (1:3 po s.n.)
Prostějov – Slavia 2:3 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:0)
HC Stadion Litoměřice
5:4 (2:1, 0:3, 2:0 - 0:0)
Banes Motor České Budějovice
Pondělí 14.09.2015, 18:00 • Kalich Arena • Chance liga • 3. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Litoměřice.
    Autorem vítězné branky je Zdeněk DOLEŽAL.

55:01
    Karel Plášil (LTM) půjde zahřát trestnou lavici za podražení. 2 minuty.

53:20
    Motor si nakonec trest za šarvátku odpyká. Na trestnou půjde Lukáš Bohunický za hrubost. 2 minuty.

53:20
    Hráč Stadionu omylem spadl na Gábu a několik hráčů Motoru se na něj okamžitě vrhlo. Před bránou tak vznikla větší šarvátka.

51:52
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Do útočného pásma se Litoměřice nakonec probojovaly. Výbornou přihrávku obdržel JAROSLAV KALLA zpoza brány a vzhledem k tomu, že Gába by zrovna mimo bránu, tak puk napálil přímo do sítě. Asistence: Angel Krstev, Ondřej Mikliš.

49:39
    Hosté se přes domácí nakonec dostali a předvádějí velké šance.

48:26
    Lukáš Nedvídek se dostal do obrovské šance dostat puk do prázdné brány, ale puk mu ujel.

43:33
    Tak se domácí koncovky dočkali. Zpoza branky obdržel přihrávku ONDŘEJ KOPTA, který využil příležitosti a puk dostal za Gábu. Asistence: David Švagrovský, Karel Plášil.

42:12
    Chvíli po rozehrání fauloval další hráč hostů. David Kuchejda půjde na trestnou za podražení. 2 minuty.

42:08
    Litoměřice si zahrají přesilovku. Na trestnou si půjde sednout Petr Kolmann za hákování. 2 minuty.

39:38
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Budějovičtí se dostali do situace 3 na 1 a obklopili tak Pavelkovu bránu ze všech stran. Kuchejda s Bohunickým poskytli MICHALU ŠVIHÁLKOVI prostor pro střelu a ten si s Pavelkou poradil. Asistence: David Kuchejda, Lukáš Bohunický.

38:12
    Hráč Motoru Lukáš Žálčík obkroužil bránu domácích a pokusil se Pavelku překvapit. Ten se ale nenechal rozhodit a puk chytil.

37:44
    Litoměřičtí se ihned dostali do útoku. Po malém zmatku se puk octl napravo od Gáby a chvíli zůstal bez povšimnutí. První kdo si se situací poradil byli hosté a puk rychle poslali dál od místa ohrožení.

37:03
    Motor přesilovou hru využívá okamžitě. Stejně jako minule se kotouč odrazil od Pavelkova betonu a připravený JOSEF STRAKA už puk do brány zleva jen dorazil. Asistence: Tomáš Nouza, Martin Heřman.

36:50
    Sotva hrají domácí v plném počtu, následuje další oslabení. Na trestnou půjde Martin Ondráček za krosček. 2 minuty.

34:19
    Domácí jdou do oslabení. Na ledě se vyskytlo příliš mnoho hráčů z domácího týmu. Trest si odpyká Martin Ondráček. 2 minuty.

33:23
    Švihálek se zmocnil puku a dostal se za modrou čáru domácích. Domácí však možnou hrozbu zažehnali a opět se pouštějí do ofenzívy.

31:44
    Přesilovou hru si tentokrát zahrají domácí. Na trestnou jde Jakub Suchánek (CEB) za sekání. 2 minuty.

29:35
    Motor přesilovku využívá. Puk se odrazil přímo od Pavelkova betonu a toho využil JAKUB SUCHÁNEK. Ten byl připravený před bránou a puk do brány protlačil. Asistence: Josef Straka, Martin Heřman.

28:42
    První přesilovka dnešního zápasu. Na trestnou půjde Václav Racek (LTM) za podražení. 2 minuty.

23:35
    Tomáš Nouza neproměňuje.

23:35
    Motor si zkusí trestné střílení. Střílet bude Tomáš Nouza. Fauloval Jakub Šulc.

23:05
    Motor podnikl protiútok, při kterém se mnoho hráčů dostalo velmi blízko Pavelky, puk se však do brány nedostal.

21:24
    Krátce poté se kotouče opět zmocňují kališníci, kteří se s pukem dostali až ke Gábovi. Puk se podařilo pod Gábou procpat, ale ne směrem do brány.

16:19
    Kotouč se nyní octl v pásmu domácích. Pavelka si dovolil z brány pro puk vyjet, ale toho se zmocnili hosté. Ti se pokusili zmateného Pavelku překvapit, ale litoměřický brankář se stihl vzpamatovat a puk vyrazil.

13:25
    Podobně jako na straně domácích vznikl i před Gábou naprostý zmatek. Puk před bránu dostal Angel Krstev a tam už na něj čekal JAROSLAV KALLA. Nakonec přes zmatek dokázal puk protlačit až do brány. Gól rovněž padl za signalizované výhody. Asistence: Angel Krstev

10:19
    Před Gábou se opět octl Martin Procházka, který se pokusil dostat puk do brány. Gába však puk vyrazil betonem.

08:31
    Před Pavelkou vznikl vyložený zmatek. Pavelka se pokusil puk získat, avšak zachytit puk bylo pro něj nemožné. Nakonec puk do brány protlačil MICHAL ŠVIHÁLEK. Asistence: Lukáš Bohunický, Josef Mikyska.

03:34
    Skrz hosty se dokázal dostat Jaroslav Kalla spolu s Martinem Procházkou. Kalla se s pukem dostal před Gábu a přihrál MARTINU PROCHÁZKOVI. Ten využil situace a nepřipraveného Gábu prostřelil zleva. Asistence: Jaroslav Kalla, Angel Krstev

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 4. Procházka (Kalla, Krstev), 14. Kalla (Krstev), 44. Kopta (Švagrovský, Plášil), 52. Kalla (Mikliš, Krstev), rozh. náj. Doležal – 9. Švihálek (Bohunický, Mikyska), 30. Suchánek (Heřman, Straka), 38. Straka (Nouza, Heřman), 40. Švihálek (Kuchejda, Bohunický)