HFK Olomouc – Břeclav 1:0 (kon.) | Hlučín – Slovácko B 1:0 (kon.) | Hulín – Zlínsko 2:1 (kon.)
Vítkovice – Prostějov 1:2 (kon.) | Vyškov – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.) | Zlín B – Uničov 2:1 (kon.)
Líšeň – Kroměříž 0:2 (kon.) | Mohelnice – Třebíč 1:1 (kon.)
1. HFK Olomouc
1:0 (0:0)
MSK Břeclav
Středa 16.09.2015, 16:30 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga • 15. kolo

Ve druhém poločase doplatili hosté na neproměňování šancí. Carvalhova střela mohla rozhodnout zápas. Bučkův gol vyplynul z tlaku Holic, který byl kolem 70. minutý obrovský Tyto 3 body, i přes nepovedený první poločas byly pro domácí povinné. (18:29:02)

90+3

90+1
    Carvalho si teď myslel, že byl faulován a po přemetech vzal balon do rukou. Měl štěstí, že nedostal žlutou.

90
    Rozhodčí Podaný nastavuje 3 minuty.

90
    Přichází taktické střídání od kouče Machaly, Štefana Danise nahrazuje Jan Šuba.

88
    Simandelův přímý kop vystihl vyběhnutím Mucha a drží šance Holic na vítězství.

86
    Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou, nepřesnosti jsou na obou stranách.

80
    I Holice střídají, Jan Šteigl je vyměněn Ondřejem Bořilem.

79
    Pavel Jurčík dostává žlutou kartu za protesty.

79
    Tomáš Košut přenechává místo na hrací ploše Milan Sycha.

78
    Přímý kop Břeclavi nedaleko vápna vytěsnila zeď na roh.

77
    Ondřej Murin obdržel krátce po vstřelené brance žlutou kartu.
    75. Ondřej BUČEK - 1:0

75
    HFK právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ BUČEK vstřelil hlavou branku po nepovedeném výhozu Prokopa, otevírá tak skore zápasu.
    73. Murin zaskočil za brankáře Muchu na brankové čáře!

73
    Murin teď zaskočil za Muchu a zastavil míč po střele zprava na brankové čáře.

Dnešní utkání sleduje 112 diváků.

71
    Kucharčuk se v závaru před brankou dostal k hlavičce, před ním však stál postaven výborně Fojtík.