Borčice – Žilina B 2:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 2:1 (kon.) | Prešov – Teplička n. Váhom 4:0 (kon.)
MFK Zvolen – Dolný Kubín 3:0 (kon.) | Senec – Trnava B 2:0 (kon.) | Bardejov – FC Košice 1:0 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
2:1 (1:0)
ŠK Slovan Bratislava U21
sk Středa 16.09.2015, 16:00 • Štadion AFC Považan Nové Mesto nad Váhom • MONACObet liga • 1. kolo

Domáci tak zvládli dôležitý boj o 3 body a zvíťazili so Slovanom Bratislava B 2:1 po góloch Kutaja a L. Šebeka. Na druhej strane vykresal iskričku nádeje pre hostí kapitán Sabo. (17:49:03)

90+2
    Koniec zápasu ukončil domáci brankár chytením trmy vrmy pred domácou bránou.

90+2
    Pravdepodobne posledný roh zápasu, na ktorý beží aj brankár.

90+1
    Domáci naháňajú sekundy striedaním v poslednej minúte.

90+1
    Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Urban, prichádza Jurica.

90+1
    Lopta z rohu opäť preletela celú šestnástku a končí za bránou. Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    Po faule mali domáci výhodu priameho kopu. Loptu však odvrátili domáci na roh.

90
    Žltú kartu dostáva Vlado (Nové Mesto nad Váhom).

89
    Domáci majú tri body na dosah. Musia však zvládnuť záverečný tlak hostí.

88
    Útočný faul hrá do karát domácim. Zbierajú ďalšie cenné sekundy.

87
    Hra prerušená. Na zemi leží Mário Lopušan.

87
    Domáci zbierajú drahocenné sekundy v rohu súperovej polovičky.

86
    Samuel Šefčík mal na kopačke vyrovnanie. Strela mu však nesadla a tak lopta smerovala ďaleko vedľa brány.

85
    Na čerstvého muža na trávniku smerovala dlhá lopta. Domáci budú vhadzovať aut pri rohovej zástavke.

84
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava B: z ihriska odchádza Majerčák, prichádza Andrejko.

82
    Záverečných 8 minút hracieho času bude na štadióne v Novom Meste nad Váhom sledovať približne 350 divákov.

81
    Takmer si domáci dali vlastný gól. Loptu sa im napokon podarilo odkopnúť, ale z črtajúceho brejku nevymysleli nič.

80
    Domáci brankár musel byt však teraz v pozore, pretože na neho smerovala strela spoza šestnástky. Nové Mesto nad Váhom sa na chvíľku oslobodilo od tlaku hostí.