Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Ajax – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – PAOK 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Legia 1:0 (kon.) | Neapol – Club Brugge 5:0 (kon.) | Rapid – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dněpropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Sporting – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skënderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Basilej 1:2 (kon.) | Lech Poznaň – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta 1:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Alkmaar 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)
FC Sion
2:1 (1:0)
FC Rubin Kazaň
Čtvrtek 17.09.2015, 19:00 • Tourbillon, Sion (SUI) • Evropská liga • Skupina B

Rozhodčí Ekberg ukončil dnešní utkání, ve kterém FC Sion porazil FC Rubin Kazaň, a to v poměru 2:1. Vedoucí gól zaznamenal Konaté už v 11. minutě a díky němu vedl Sion v poločase 1:0. Nicméně fotbalisté Rubinu Kazaň ve druhém poločase zabrali a začali dělat domácím fotbalistům potíže. V 65. minutě vyrovnal na 1:1 Kanunnikov, ale pracovitý Konaté vrátil Sionu vedení v 82. minutě, velkou zásluhu na tomto gólu měl Fernandes. Tříbodový zisk si tak na své konto zapisuje domácí Sion a Rubin Kazaň odjíždí s prázdnou. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc. (20:54:42)

90+4

90
    Druhý poločas je nastaven o 3 minuty.

90
    Odchází autor dvou branek Konaté a místo něj přichází Ndoye.

90
    Šanci dostává také Ďaďun, místo mu přenechává Eduardo.

86
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Gökdeniz Karadeniz, přichází Marko Děvič.

85
    Salatic fauloval,a tak hosté dostali výhodu volného přímého kopu. Standardní situaci si vzal na starost Kamobolov a vsadil na přímou střelu, ale ta byla nepřesná a skončila vysoko nad brankou.

84
    Ryžikov si připsal další úspěšný zákrok, tentokrát pálil Mujangi, ale gólmana nepřekonal.
    82. Moussa KONATÉ - 2:1

82
    Sion právě vstřelil branku!
    Na pravém křídle obdržel přihrávku Fernandes, který došel s míčem do velkého vápna, kde obehrál bránícího protihráče a poté se prezentoval přesnou přihrávkou před odkrytou bránu. Tam číhal MOUSSA KONATÉ, kterému nedělalo problém dostat míč za brankovou čáru. KONATÉ si tak připsal svůj dnešní druhý gól a vrátil Sionu vedení.

80
    Faulovaný byl Kuzmin, proti kterému se provinil Kouassi a od sudího vyfasoval žlutou kartu.

79
    Mujangi se dostal do zakončení a vybojoval rohový kop.
    78. Úspěšný Ryžikov.

78
    Carlitos zahrával rohový kop, kdy centrem našel hlavu Lacroixe, který se dostal do zakončení, ale brankář Ryžikov byl na místě a připsal si úspěšný zákrok.

77
    Georgiev byl potrestán žlutou kartou za faul na Carlitose.

75
    Ziegler zahrával hned dva rohové kopy v řadě za sebou, ale Sion svého soupeře nepotrápil.
    Carlitos a jeho parádní pokus.

75
    Carlitos dostal nabito od spoluhráče, na nic nečekal a vypálil. Carlitos to provedl báječně, jeho prudký pokus mířil pod břevno, ale brankář Ryžikov vytasil výtečný zákrok a zabránil stoprocentnímu gólu.

74
    Domácí tým kombinuje na soupeřově polovině a po delší době na Rubin Kazaň vyvíjí tlak.