Fenerbahce – Molde 1:3 (kon.) | Ajax – Celtic 2:2 (kon.) | Bordeaux – Liverpool 1:1 (kon.)
Sion – Kazaň 2:1 (kon.) | Qäbälä – PAOK 0:0 (kon.) | Dortmund – FK Krasnodar 2:1 (kon.)
Midtjylland – Legia 1:0 (kon.) | Neapol – Club Brugge 5:0 (kon.) | Rapid – Villarreal 2:1 (kon.)
Plzeň – Dinamo Minsk 2:0 (kon.) | Liberec – Braga 0:1 (kon.) | Groningen – Marseille 0:3 (kon.)
Dněpropetrovsk – Lazio 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Rosenborg 2:2 (kon.) | Sporting – Lok. Moskva 1:3 (kon.)
Skënderbeu – Besiktas 0:1 (kon.) | Fiorentina – Basilej 1:2 (kon.) | Lech Poznaň – Belenenses 0:0 (kon.)
Anderlecht – Monaco 1:1 (kon.) | Tottenham – Karabach 3:1 (kon.) | APOEL – Schalke 0:3 (kon.)
Asteras – Sparta 1:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Alkmaar 3:2 (kon.) | Ath. Bilbao – Augsburg 3:1 (kon.)
KF Skënderbeu
0:1 (0:1)
Besiktas Istanbul
Čtvrtek 17.09.2015, 21:05 • Elbasan Arena, Elban, Albánie • Evropská liga • Skupina H

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:00:18)

Skončilo utkání, které mnoho fotbalové krásy nenabídlo, spíše naopak. Ve druhém poločase to byla jedna velká fotbalová nuda, kdy se hra odehrávala převážně ve středu hřiště. Domácí se postupně dostávali více do zápasu, ale jejich koncovka byla žalostná. Besiktas si v poklidu dokráčel pro "povinné" vítězství na úvod skupinové fáze Evropské ligy.

90+5

90+3
    Zákroky brankáře Besiktase Zengina – 1.

90+3
    Zákroky brankáře Skënderbeu Shehiho – 6.

90+3
    Hostující Gomez byl v ofsajdu a míč získávají domácí.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, což je ještě dostatek času na případné korigování skóre.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, jeden z hráčů Besiktase se nechává ošetřovat u pokutového území domácích.

89
    Sosa mohl rozhodnout o osudu zápasu, z pravé strany, uvnitř vápna, ale branku domácích netrefil.

88
    Odkop od branky Besiktase, míč ale ve středu hřiště vybojovali domácí.

87
    Na druhé straně se ke střele dostal Shkëmbi, ale branku Besiktase přestřelil.

86
    Nakonec ale končí míč mimo branku Korci, ale hosté jsou znovu u míče.

85
    Volný kop pro Besiktas, z nějakých sedmadvaceti metrů rozehraje Sosa.

83
    Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Ricardo Quaresma, přichází Mustafa Pektemek.
    Hosté stále drží těsné vedení

80
    Poslední desetiminutovka tohoto utkání, stále sledujeme marnou snahu domácích alespoň o vyrovnání.

79
    Hraje se ve středu hřiště, ale hosté chybují a zaútočit může opět domácí Berisha po levé straně.

78
    Zatím se ale v útočné fázi domácím moc nedaří, hosté tak stále drží těsné vedení.

76
    İsmail Köybaşı v ofsajdu, míč pro Korcu.

Martin Dvořák

Branky: 28. J. Sosa (Tosun)

Karty:   35. B. Berisha (SKK), 45. Olayinka (SKK) – 23. Frei (BES)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 5:10. Rohy: 0:0. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:11.
    KF Skënderbeu: Shehi – Ademir (67. Vangjeli), Radaš, Arapi, Abazi – Lilaj, Shkëmbi (C), Esquerdinha – Latifi (46. Nimaga), Olayinka (70. Salihi), B. Berisha.
    Náhradníci: Llapanji – Jashanica, Osmani, Vangjeli, Progni, Nimaga, Salihi.

Besiktas Istanbul: Zengin (C) – Beck, Rhodolfo, Gülüm, Köybaşı – Uysal, Hutchinson – Frei (54. Töre), J. Sosa, Quaresma (83. Pektemek) – Tosun (61. Mairo Gómez).
    Náhradníci: Güvenç – Kurtuluş, Milošević, D. Tošić, Töre, Pektemek, Mairo Gómez.

Rozhodčí: Bognar – Viszokai, Erös (vš. TUR)