Třinec – Zlín 1:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 2:4 (kon.) | Chomutov – Pardubice 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 1:2 (0:1 po s.n.) | Mountfield HK – Litvínov 6:4 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 4:2 (kon.)
Sparta – Vítkovice 6:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Berani Zlín
Pátek 18.09.2015, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200 míst) • Tipsport extraliga • 3. kolo
    46:50. Jiří POLANSKÝ - 1:2

46:50
    Třinec právě vstřelil branku!
    Berani dokázali vyhodit a vystřídat, o chvilku později ale inkasovali kontaktní branku! Dravecký obkroužil branku a usadil se v útočné třetině. Irglova střela od modré čáry se pak odrazil k JIŘÍMU POLANSKÉMU, který zleva doklepl kotouč do prázdné branky – 1:2! Asistence: Zbyněk Irgl, Vladimír Dravecký.
    24:07. Pavel KUBIŠ - 0:2

24:07
    Zlín právě vstřelil branku!
    Ševcům vychází vstup do druhé třetiny dokonale a v pětadvacáté minutě již vedou o dvě branky! Orsava ztratil puk v obranné třetině, kotouč se odrazil k PAVLU KUBIŠOVI, a ten přesnou ranou do horního růžku z pravého kruhu pokořil Hamerlíka podruhé – 0:2! Bez asistence.
    22:38. Tomáš SÝKORA - 0:1

22:38
    Na konci tohoto útoku stála úspěšná střela TOMÁŠE SÝKORY, po níž se ševci ujímají vedení! Slovenský útočník si zpracoval Cibákovu přihrávku, procpal se mezi třineckými obránci až ke střele a Hamerlíkovi puk propadl mezi betony do sítě! Zlín využil přesilovku a vede – 0:1! Asistence: Martin Cibák, Oldrich Kotvan.

Ondřej Zoubek

Branky a nahrávky: 47. Polanský (Irgl, Dravecký) – 23. Sýkora (Cibák, Kotvan), 25. Kubiš

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – L. Doudera, Klesla (C), M. Doudera, Hrabal, Linhart, Foltýn, Adámek – Rákos, Matuš, Irgl – Jašek, Plíhal, Chmielewski – Adamský, Polanský (A), Dravecký – Orsava, Kreps, Hrňa – Cienciala. Trenér: Jiří Kalous.
    Berani Zlín: Štůrala (Kašík) – Řezníček, A. Holík, Žižka (A), Matějíček, Urbanec, Kotvan – Sýkora, Cibák (A), Kubiš – Veselý (C), P. Holík, Ondráček – Říčka, Vlach, Okál – Čech, Sedláček, Šťastný. Trenér: Rostislav Vlach.

Rozhodčí: Jan Hribik, Roman Mrkva – Jiří Gebauer, Vít Lederer

Diváci: 4611 (89 % celkové kapacity)