HC Plzeň – Slavia 2:9 (kon.) | K. Vary – Č. Budějovice 5:4 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 4:2 (kon.)
Chomutov – Sparta 6:5 (2:1 po s.n.) | Vítkovice – Opava 7:5 (kon.) | Poruba – Vsetín 0:2 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 3:0 (kon.) | Letňany – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Olomouc – Zlín 4:3 (po pr.)
Havířov – Třinec 1:9 (kon.) | Jihlava – Liberec 4:3 (po pr.) | Kometa Brno – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
Rytíři Kladno
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
HC Litvínov
Pátek 18.09.2015, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga staršího dorostu • 5. kolo

Konec zápasu. (18:13:43)

55:52
    Vojtěch Svoboda (KLA) dostává dvě minuty za hákování, opět šance pro Litvínov.

53:56
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Po čtrnácti vteřinách, ale zase Rytíři vedou o dvě branky. Autorem branky je PAVEL HUSARIK. Asistence: Adam Kalaj.

53:42
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Hosté se sice netrefili v přesilovce, ale krátce po ní už ano. Autorem branky je FILIP HELT, který snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Martin Kučera.

51:38
    Pavel Řepka (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Litvínov má možnost snížit.

40:01

Je za námi již i druhá třetina, ta nám nabídla také dvě branky, ale tentokrát pouze na straně domácích. Nejprve zvyšoval na 2:1 Šíma, před koncem periody ustanovil skóre 3:1 po první třetině Kovacs.

40:00

40:00
    Adam Kalaj (KLA) dostává v samotném závěru dvouminutový trest za podražení.

37:12
    Necelé tři minuty před koncem druhé třetiny zvyšuje skóre na rozdíl dvou branek ERIK KOVACS. Asistence: Tadeáš Pejchal.

25:49
    Vzápětí se ale hra srovnává čtyři na čtyři. Na dvě minuty odchází Pavel Řepka (KLA).

25:24
    Sotva opustil trestnou lavici a nyní tam putuje znovu. Marek Havlík (LIM) dostává dvě minuty za podražení. Rytíři mohou navýšit své vedení.

23:27
    Hra čtyři na čtyři zřejmě Rytířům sedí. Po asistenci Kalaje se dostal do zakončení MICHAL ŠÍMA, ten vrátil svému týmu zpět vedení. Asistence: Adam Kalaj.

22:13
    Ve stejné minutě usedá na trestnou lavici na druhé straně Marek Havlík (LIM), který si taktéž odpyká dvě minuty, a to za vražení na hrazení.

22:13
    Jiří Kryll (KLA) míří na dvě minuty na trestnou lavici, kde si odpyká trest za podražení.

20:01

Je za námi úvodní třetina, ta nám nabídla dvě branky, a to na každé straně jednu. Nejprve otevřel skóre v sedmé minutě během početní hry pět na tři Kalaj. O čtyři minuty později se trefil Leitner, který vyrovnal na 1:1 a ukončil tak první třetinu zápasu.

20:00

19:31
    Ještě v závěru třetiny se bude vylučovat. Na trestnou lavici míří Lukáš Vopat (LIM), který inkasuje dvouminutový trest za podražení.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 7. Kalaj (Šíma, Smrž), 24. Šíma (Kalaj), 38. Kovacs (Pejchal), 54. Husarik (Kalaj) – 11. Leitner (Vébr, Helt), 54. Helt (Kučera)

Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Klusáček, Kryll, Šíma, Kučera, Veber, Müller, Kiml, Smrž – Řepka, Sagan, Svoboda, Husarik, Kouba, J. Kučera, Kalaj (A), Kovacs, Pejchal (C). Trenéři: Petr Kasík a Libor Procházka
    HC Litvínov: Havlík (Kovařík) – Macháč, M. Havlík, D. Havlík, M. Kučera, Urbánek (C), Hipius, Cikánek – Ineman, Klika, Vopat, Vébr, Vaněk, Drašar (A), Myšák, Bečvář (A), Leitner, Pavlíček, Helt. Trenér: Radek Mrázek

Rozhodčí: Jílek – Hrubý, Beránek