Poprad – Žilina 3:2 (kon.) | Martin – Banská Bystrica 2:1 (1:0 po s.n.) | Piešťany – Nitra 1:4 (kon.)
Trenčín – Skalica 7:2 (kon.) | Zvolen – Košice 4:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
HK VITAR Martin
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
sk Pátek 18.09.2015, 17:30 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR) • 3. kolo

Martin dokázal ako prvý v tejto sezóne obrať o body Banskú Bystricu. Tá podľahla Martinu v nájazdoch 2:1. Góly: 24. Špirko (Varga, Murček), rozh. náj. Špirko – 44. Matoušek (Čížek). (20:05:56)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHC Martin.
    Jediný nájazd v rozstreloch premenil ako posledný v sérii domáci RASTISLAV ŠPIRKO. Bacashihua prekonal strelou k jeho ľavej žŕdke.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani v predĺžení sme sa rozuzlenia zápasu nedočkali. Zatiaľ majú oba tímy po jednom bode. Kto získa jeden navyše rozhodnú nájazdy, ktoré začínajú hráči Banskej Bystrice.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:53
    Gründling spolu s Kytnárom. Hostia sa vrútili až do bránkoviska a Dzubina mal aj trošku šťastie.

64:21
    Dvořák teraz odchádza z ľadu po tom ako sa v jeho tvári ocitla súperova hokejka. Nebude sa ale vylučovať.

63:58
    Šmach si počkal na domácu prihrávku. Okamžite vracia puk do stredného pásma.

63:31
    Rzavský len do brankára. O zaujímavé momenty ale nie je núdza ani počas predĺženia.

62:43
    Tibor Varga spolu so Špirkom skúšajú zaútočiť. Puk napokon končí v pravom rohu klziska.