SK Karviná – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 6:5 (kon.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Písek – Pelhřimov 1:2 (po pr.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Kolín – Klatovy 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 6:3 (kon.) | Sokolov – Trutnov 1:4 (kon.)
Tábor – Řisuty 4:3 (po pr.) | Kobra – Nymburk 4:2 (kon.) | Jablonec n/N – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
3:4 (2:1, 0:2, 1:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 19.09.2015, 18:002. liga skupina Západ • 3. kolo

Havlíčkův Brod si odváží z Jablonce nad Nisou důležitou výhru 4:3. Předvedl skvělý obrat, když prohrával 0:2, ale po dvou brankách Patrika Přidala a jedné trefě Miroslava Dubna s Kirillem Vlasovem dokonal obrat. Sekundu před závěrečnou sirénou ještě upravil na konečných 3:4 Tomáš Demel. (20:41:57)

59:59
    Vlci právě vstřelili branku!
    Severočeši se nakonec dočkali snížení, ale už je moc pozdě a na body dnes nedosáhnout! TOMÁŠ DEMEL po odrazu puku od zadního mantinelu zblízka dorazil hrací předmět do prázdné brány! Bez asistence.

59:44
    Havlíčkův Brod vyhodil puk do bezpečí.

59:00
    David Vala chyboval a pořádně zavařil Miroslavu Dubnovi, který ale hosty při přečíslení 2 na 1 nenechal zakončit.

58:15
    Marek Frk střílel z dobré pozice před bránou, ale trefil jen gólmana Dusíka, který byl dobře postavený.

57:24
    Jablonec nad Nisou má obrovskou územní převahu, ale brankář Dusík několikrát zamezil skvělými zákroky pohromě!

55:16
    Jakub Kořínek (HBR) – 2 minuty – podražení.

54:14
    Havlíčkův Brod je zatlačen do defenzivy, ale Severočechům chybí při jejich ofenzivním snažení častější střelba.

52:43
    Jablonec znovu zamkl svého soka z Vysočiny u jeho brány, ale havlíčkobrodská obrana náporu odolává.

50:22
    Hokejisté z Vysočiny si teď vytvořili velký tlak, ale Vlci se dokázali před svou bránou ubránit a udrželi se ve hře o bodový zisk.

48:10
    A Havlíčkův Brod měl znovu velké štěstí! Do puku se opřel Jan Petrmichl a zacinkal na tyčku brodské brány, brankář Dusík odražený puk rychle zalehl!

47:47
    Fantastický gólman Lukáš Dusík! Martin Tondr, Tomáš Demel a Michal Nevyhoštěný stříleli ze vzdálenosti několika kroků, ale maskovanou oporu Bruslařů nepřekonali!

46:27
    Lukáš Endál se ocitl sám před brankářem a byl hákovaný, ale rozhodčí nevylučoval. Na druhé straně vykázán na lavici hanby ke 2 minutám David Vala (HBR) za hákování.

45:47
    Josef Kolda (HBR) vyloučen na 2 minuty a navíc osobní trest na 10 minut, Lukáš Abrahám (JAB) – 2 minuty – hrubost.

44:09
    Kirill Vlasov a Tomáš Ludvík se dostali do situace 2 na 1, druhý jmenovaný však napasoval svou ránu jen do připraveného gólmana Boušky!

43:39
    Bruslaři jsou na koni a pokračují v aktivitě. David Kozlík zkusil štěstí a brankář Bouška předvedl nejistý zákrok.

41:48
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hodně nepříjemná chvíle hned na začátku třetí periody pro domácí Vlky, Havlíčkův Brod odskakuje na rozdíl dvou branek! Igor Loginovskij s KIRILLEM VLASOVEM ujížděli v přečíslení 2 na 1 a druhý jmenovaný po pasu svého ruského parťáka doklepl zblízka puk za brankovou čáru! Asistence: Igor Loginovskij a Jevgenij Kondratěv.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 10. L. Tondr (Bříška), 13. Čechura (Demel), 60. Demel – 16. Přidal (Duben), 29. Duben (Kondratěv, Třetina), 39. Přidal (Třetina, Endál), 42. Vlasov (Loginovskij, Kondratěv)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Bouška (Jiránek) – Petrmichl "C", Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Abraham, Pulec – Šulc, Bříška, L. Tondr, Nevyhoštěný, Brokeš, M. Tondr, Mulač, Demek "A", Frk, Šír, Homolka, Žďárský, Peřina. Trenér: Jiří Kubsch.
    BK Havlíčkův Brod: Dusík (Zvolánek) – Vala, Duben "A", Kořínek, Mendl, Loginovskij, Kolda, Pecen – Přidal, Třetina "C", Endál "A", Chlubna, Kozlík, Kuchta, Kondratev, Vlasov, Ludvík, Hlídek, Cejpek. Trenér: Aleš Totter.

Rozhodčí: Vokřál – Beránek, Klouček