Gent – Standard 4:1 (kon.) | Charleroi – Anderlecht 1:1 (kon.) | Club Brugge – Waasland-Beveren 5:1 (kon.)
KAA Gent
4:1 (2:1)
Standard Lutych
Neděle 20.09.2015, 14:30 • GHELAMCO-arena, Gent • Belgická Jupiler Pro League • 8. kolo

Z dnešního zápasu je to ode mne vše. Tímto se s vámi loučím a budu se těšit u dalších přenosů na shledanou. Hezký zbytek dne! (16:26:24)

Je konec. Domácím hráčům se nakonec podařilo obrátit nepříznivý vývoj v úvodních minutách a nakonec Lutych deklasují 4:1. Pro Gent jsou to zasloužené 3 body, ikdyž výroky sudího dnes byly velmi spekulativní. Každopádně pro Standard je to obrovská škoda, mohlo z toho být dnes velmi napínavé utkání.

90+1
    90. MATTON - 4:1

90
    Gent právě vstřelil branku!
    V poslední minutě domácí ještě upravují skóre na 4:1. Asare prošel po levé straně do vápna, odkud přesnou přihrávkou vybídl ke skórování skluzem THOMASE MATTONA.

88
    Po drobném přišlápnutí Ytabareho je hra přerušena.

87
    Pokus hostujících hráčů o založení brejku skončil ihned záhy. Standard se nedostal dále než za půlící čáru.

86
    Míč stále drží na polovině hostujícího celku, příliš fotbalové parády k vidění v posledních minutách tedy zrovna není.

84
    Domácí se stahují s míčem na polovinu hřiště, kde pozvolně kombinují.

82
    Po Andradeho faulu zůstává Foket ležet na trávníku.

81
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Milicevič, přichází Pedersen.

80
    Gent nepustí hosty prakticky k balónu, nic převratného již pravděpodobně v dnešním zápase neuvidíme.

78
    Na stadionu probíhá úchvatná mexická vlna v podání domácích příznivců.

76
    Thuram s obrovským štěstím dokázal zabránit čtvrtému gólu do sítě Lutychu! Hlavičkující Simon se pokoušel najít mezírku mezi brankářovými nohami, ale ten dokázal včas secvaknout nohy a vytěsnil míč do zámezí.

75
    Rohový kop pro Gent.

74
    Volně se poskakující balón obránci Lutychu odklízí pouze postranní čáru.

73
    Hosté prozatím odolávají převaze domácího celku.

72
    Domácím se podařilo vsítit další branku, hlavní rozhodčí ji však neuznává pro signalizovaný ofsajd. Z opakovaného záznamu je vidět, že o ofsajd se tedy rozhodně nejednalo.