Jekatěrinburg – Barys 2:1 (1:0 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Omsk 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Novokuzněck 5:2 (kon.)
Čeljabinsk – Chabarovsk 2:1 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Toljatti – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Jaroslavl – N.Novgorod 3:1 (kon.) | Kazaň – Čerepovec 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Vladivostok 2:3 (kon.)
Soči – Minsk 4:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Neděle 20.09.2015, 16:00 • Arena 2000 • KHL

Československá stopa v utkání

Jiří Novotný (JAR) 0+1, 0 střel, čas na ledě 4:54 (18:17:43)

Dnešní utkání je minulostí! Domácí se dokázali ve třetí části dostat zpět do vedení zásluhou Emila Galimova a donutili hosty v závěru k dlouhému risku bez brankáře. Ani hra bez brankáře ale Torpedu nevyšla a v poslední minutě zpečetil do prázdné branky opět Emil Galimov.
    Já se s Vámi pro dnešek loučím a někdy u onlajnů z KHL opět napočtenou!

59:15. Emil GALIMOV - 3:1

59:15
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    A pravděpodobně je rozhodnuto! Risk bez brankáře Torpedu nevyšel, když EMIL GALIMOV vybojoval puk v útočném pásmu a poslal jej přímo do prázdné klece! Bez asistence.

59:00
    Minuta do konce třetí části. Domácí se opět osvobozují.

58:30
    Domácí se opět osvobodili a budou se snažit co nejvíce napadat rozehrávku soupeře.

58:18
    Jenže hosté jsou zpět před Kolesnikem.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a domácí dokázali alespoň vyhodit.

57:45
    Hosté zatím drží puk v útočném pásmu.

57:35
    Proskurjakov zůstává na střídačce a hosté zkusí dlouhou hru v šesti!

57:35
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

57:33
    Jenže vzápětí je tu další icing domácího týmu.

57:19
    Averin zkušeně podržel puk a poněkud uklidnil hru svého týmu.

56:52
    Po dvou zakázaných uvolněních Lokomotivu má Nižnij Novgorod vcelku veliký tlak.

56:20
    Dlouhá rozehrávka nevyšla a po icingu se hra vrátí před Kolesnika.

56:06
    Domácí drží puk za vlastní brankou a v klidu střídají.

55:18
    Malcev se pokusil obkroužit branku a zasunout puk k tyči, ale Proskurjakov se včas přemístil.

53:54
    Sergej Konkov číhal u jedné z tyčí, ale křižný pas na něj neprošel.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 16. Averin (Pašnin, Novotný), 48. Galimov (Koledov, Kontiola), 60. Galimov – 16. Kolganov (Sjomin, Konkov)

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Murygin) – Pašnin, Ljubuškin, Hersley, Kronwall, Gavrikov, Gorochov, Koledov, Rafikov – Novotný, Averin, Apalkov – Kontiola, Mosaljov, Loktionov – S. Konkov, Galimov, Kartajev – Kapustin, Malcev, Polunin
    Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Birjukov) – Jegoršev, Pepeljajev, Kolganov, Piganovič, Budkin, Kondratěv, Spang, Makarov – Dvurečenskij, Potapov, Kuljomin – Galuzin, Klingberg, Kosticyn – R. Konkov, Frolov, Sjomin – Bogoslovskij, Iljin, Ruděnkov

Rozhodčí: Boman, Olenin – Michel, Šeljanin